Set de Oro en el WTA 125K Contrexeville – Match Tenis

Jasmine PAOLINI (ITA). GES / Tennis / WTA 125k Series Tournament, 02.08,  Foto de Stock, Imagen Derechos Protegidos Pic. PAH-122901921 | agefotostock
Jasmine PAOLINI (ITA). GES / Tennis / WTA 125k Series Tournament, 02.08, Foto de Stock, Imagen Derechos Protegidos Pic. PAH-122901921 | agefotostock

Camila Osorio superó un difícil debut en el WTA 125K Tampico – Match Tenis

Municipiul Iași va găzdui două turnee de tenis, un ATP Challenger și un WTA  125k
Municipiul Iași va găzdui două turnee de tenis, un ATP Challenger și un WTA 125k

Tenis: Irina Bara s-a calificat în turul al treilea la Praga (WTA 125K)

Tenis: Patricia Ţig a câştigat turneul de la Karlsruhe (WTA 125K) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig a câştigat turneul de la Karlsruhe (WTA 125K) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București!  A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro
Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București! A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro

Tenisul din WTA revine la București: marele anunț făcut de Ion Țiriac. De  ce participarea Simonei Halep este improbabilă | Sport.ro
Tenisul din WTA revine la București: marele anunț făcut de Ion Țiriac. De ce participarea Simonei Halep este improbabilă | Sport.ro

Ana Bogdan, în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges |  replicaonline.ro
Ana Bogdan, în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges | replicaonline.ro

Ana Bogdan, calificată într-a doua finală de turneu WTA în 7 zile: românca  va juca în ultimul act la Iași | Sport.ro
Ana Bogdan, calificată într-a doua finală de turneu WTA în 7 zile: românca va juca în ultimul act la Iași | Sport.ro

Patricia Țig a câștigat primul trofeu WTA 125K din carieră și va urca în  top 150 mondial
Patricia Țig a câștigat primul trofeu WTA 125K din carieră și va urca în top 150 mondial

Ya está la lista de jugadoras para el Argentina Open WTA 125K - Info  Destinos Viajes y Eventos
Ya está la lista de jugadoras para el Argentina Open WTA 125K - Info Destinos Viajes y Eventos

Lepchenko logs marathon victory at Indian Wells 125K

Indian Wells (125 K): Irina Begu, în optimi - A pierdut doar două game-uri  cu Taylor Townsend - HotNews.ro
Indian Wells (125 K): Irina Begu, în optimi - A pierdut doar două game-uri cu Taylor Townsend - HotNews.ro

Federaţia Română de Tenis - Compania Allianz - Țiriac Asigurări #partener  oficial al Țiriac Foundation Trophy 2022 – turneul de tenis WTA 125 de la  București, este de peste două decenii implicată
Federaţia Română de Tenis - Compania Allianz - Țiriac Asigurări #partener oficial al Țiriac Foundation Trophy 2022 – turneul de tenis WTA 125 de la București, este de peste două decenii implicată

Tenis: Andreea Mitu a câştigat titlul în proba de dublu la Praga (WTA 125K)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Andreea Mitu a câştigat titlul în proba de dublu la Praga (WTA 125K) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea, calificată în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges  | replicaonline.ro
Sorana Cîrstea, calificată în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges | replicaonline.ro

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Emma Răducanu, înfrângere la limită în finala din Chicago!

Irina Begu, calificată în turul al doilea la Indian Wells (WTA 125 K  Series) | replicaonline.ro
Irina Begu, calificată în turul al doilea la Indian Wells (WTA 125 K Series) | replicaonline.ro

Eșec neașteptat suferit de Sorana Cîrstea la București! Principala favorită  a sfârșit eliminată în primul tur de numărul 118 WTA | Sport.ro
Eșec neașteptat suferit de Sorana Cîrstea la București! Principala favorită a sfârșit eliminată în primul tur de numărul 118 WTA | Sport.ro

Ana Bogdan, campioană a turneului WTA 125k de la Iași! Românca a învins-o  pe Udvardy din Ungaria, în finală | Sport.ro
Ana Bogdan, campioană a turneului WTA 125k de la Iași! Românca a învins-o pe Udvardy din Ungaria, în finală | Sport.ro

Irina Begu, în sferturile de la Indian Wells (125k) - HotNews.ro

Tenis: Patru victorii româneşti, în primul tur la Praga (WTA 125K) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patru victorii româneşti, în primul tur la Praga (WTA 125K) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Te contamos todo sobre la final del Argentina Open WTA | Motorola

Irina Begu se califică în finala turneului WTA 125k de la București.  Jaqueline Cristian e în finală la Le Neubourg - Treizecizero
Irina Begu se califică în finala turneului WTA 125k de la București. Jaqueline Cristian e în finală la Le Neubourg - Treizecizero

WTA 125k “Prague Open” 2020: Monica Niculescu şi Jaqueline Cristian au  câştigat astăzi în primul tur | TENISite
WTA 125k “Prague Open” 2020: Monica Niculescu şi Jaqueline Cristian au câştigat astăzi în primul tur | TENISite