Gălbui panglică prin intermediul cine a caatogat liverpool Al patrulea Monitor nerv

Incredibil: Mo Salah a crezut că a câştigat titlul şi s-a bucurat ca un  copil - Eurosport
Incredibil: Mo Salah a crezut că a câştigat titlul şi s-a bucurat ca un copil - Eurosport

FC Liverpool a câştigat Community Shield, după... | News.ro

Azi e marea finală a Ligii Campionilor: Liverpool versus Real Madrid: cine  transmite partida, echipe probabile și arbitri
Azi e marea finală a Ligii Campionilor: Liverpool versus Real Madrid: cine transmite partida, echipe probabile și arbitri

Cine va castiga titlul in Premier League, Manchester City sau Liverpool?

Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro.  Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League -  Fanatik.ro
Liverpool - Real Madrid, meciul de peste un miliard și jumătate de euro. Cine câștigă duelul cotelor de piață la finala UEFA Champions League - Fanatik.ro

Liverpool F.C. - Wikipedia

Câţi bani au câştigat finalistele Ligii Campionilor. Sumele încasate de  Real Madrid şi de Liverpool sunt cele mai mari din istoria competiţiei
Câţi bani au câştigat finalistele Ligii Campionilor. Sumele încasate de Real Madrid şi de Liverpool sunt cele mai mari din istoria competiţiei

UCL 2019-2020 | Buget de 2,04 miliarde de euro. Câţi bani câştigă din start  Real Madrid şi Barcelona
UCL 2019-2020 | Buget de 2,04 miliarde de euro. Câţi bani câştigă din start Real Madrid şi Barcelona

Klopp a câștigat prima bătălie cu Pep din acest sezon. Liverpool a învins-o  pe Manchester City şi a câştigat Supercupa Angliei
Klopp a câștigat prima bătălie cu Pep din acest sezon. Liverpool a învins-o pe Manchester City şi a câştigat Supercupa Angliei

VIDEO Liverpool a câștigat Cupa Angliei - Victorie cu Chelsea la loviturile  de departajare - HotNews.ro
VIDEO Liverpool a câștigat Cupa Angliei - Victorie cu Chelsea la loviturile de departajare - HotNews.ro

Câţi bani a câştigat Liverpool după calificarea în finala Ligii  Campionilor! Bonusul uriaş venit de la UEFA - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Liverpool după calificarea în finala Ligii Campionilor! Bonusul uriaş venit de la UEFA - Fanatik.ro

Liverpool, condamnata sa castige cu Tottenham (21:45) - Onlinesport.ro

A câștigat Liga Campionilor cu Chelsea și Liverpool, a dat goluri la  Mondial și Euro, iar acum a semnat în liga a doua din Turcia! | Sport.ro
A câștigat Liga Campionilor cu Chelsea și Liverpool, a dat goluri la Mondial și Euro, iar acum a semnat în liga a doua din Turcia! | Sport.ro

Jurgen Klopp rămâne „cormoran” până în 2026 - Antrenorul și-a prelungit  contractul cu Liverpool - HotNews.ro
Jurgen Klopp rămâne „cormoran” până în 2026 - Antrenorul și-a prelungit contractul cu Liverpool - HotNews.ro

Fundașii lui FC Liverpool au mers la bowling în timpul liber şi s-au  distrat de minune. Cine a câştigat | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Fundașii lui FC Liverpool au mers la bowling în timpul liber şi s-au distrat de minune. Cine a câştigat | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Fotbal: FC Liverpool a câştigat Cupa Angliei pentru a opta oară | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Fotbal: FC Liverpool a câştigat Cupa Angliei pentru a opta oară | AGERPRES • Actualizează lumea.

Liverpool | Orangesport

Liverpool concedes late equalizer to dent top-4 hopes in EPL – Daily Freeman

Liverpool a câștigat primul titlu după 30 de ani. Este al 19-lea campionat  câștigat de ”cormorani”
Liverpool a câștigat primul titlu după 30 de ani. Este al 19-lea campionat câștigat de ”cormorani”

UEFA Champions League. Liverpool a câştigat, scor 2 - 0, Liga Campionilor  în finala cu Tottenham - Stirileprotv.ro
UEFA Champions League. Liverpool a câştigat, scor 2 - 0, Liga Campionilor în finala cu Tottenham - Stirileprotv.ro

Liverpool și Real Madrid pun mâna pe sume uriașe în acest sezon de Liga  Campionilor. Cât va obține fiecare dacă va câștiga trofeul - Playsport
Liverpool și Real Madrid pun mâna pe sume uriașe în acest sezon de Liga Campionilor. Cât va obține fiecare dacă va câștiga trofeul - Playsport

Finala Ligii Campionilor dintre Real Madrid și Liverpool a început cu o  întârziere de peste jumătate de oră. Numeroși suporteri erau blocați în  afara stadionului / Unde poate fi urmărit meciul
Finala Ligii Campionilor dintre Real Madrid și Liverpool a început cu o întârziere de peste jumătate de oră. Numeroși suporteri erau blocați în afara stadionului / Unde poate fi urmărit meciul

Un nou trofeu pentru „cormorani”. Liverpool a câştigat Supercupa Angliei |  adevarul.ro
Un nou trofeu pentru „cormorani”. Liverpool a câştigat Supercupa Angliei | adevarul.ro

Liverpool Real Madrid iti aduce profit extra

Un parior român a dat lovitura la Villarreal - Liverpool 2-3! Cum a câştigat  peste 13.000 de lei - Fanatik.ro
Un parior român a dat lovitura la Villarreal - Liverpool 2-3! Cum a câştigat peste 13.000 de lei - Fanatik.ro