secțiune compensa rău cine a castigat la tenis ifinala Stresant Strânge arc

Novak Djokovic, în finală la Wimbledon 2022 - Sârbul a trecut în patru  seturi de Cameron Norrie - HotNews.ro
Novak Djokovic, în finală la Wimbledon 2022 - Sârbul a trecut în patru seturi de Cameron Norrie - HotNews.ro

Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe  Alize Cornet
Video | Elise Mertens a câștigat WTA Monastir! A zdrobit-o în finală pe Alize Cornet

Video | Simona Halep - Veronika Kudermetova 6-2, 6-3, în finala Melbourne  Summer Set 1. Titlul 23 din cariera româncei
Video | Simona Halep - Veronika Kudermetova 6-2, 6-3, în finala Melbourne Summer Set 1. Titlul 23 din cariera româncei

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Știm finala feminină de la US Open 2022. Swiatek a întors spectaculos:  "Când am fost la toaletă, am plâns"
Știm finala feminină de la US Open 2022. Swiatek a întors spectaculos: "Când am fost la toaletă, am plâns"

Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași  după o finala dramatică
Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași după o finala dramatică

US Open. Trofeul, disputat de Carlos Alcazar și Casper Ruud. Iga Swiatek și  Ons Jabeur, în finala turneului feminin | Observatornews.ro
US Open. Trofeul, disputat de Carlos Alcazar și Casper Ruud. Iga Swiatek și Ons Jabeur, în finala turneului feminin | Observatornews.ro

Elena Rybakina a câştigat finala Wimbledon 2022, după ce a învins-o pe Ons  Jabeur
Elena Rybakina a câştigat finala Wimbledon 2022, după ce a învins-o pe Ons Jabeur

Tenis: Australianca Ashleigh Barty a câştigat finala feminină de la Roland  Garros
Tenis: Australianca Ashleigh Barty a câştigat finala feminină de la Roland Garros

Djokovic a castigat US Open pentru a treia oara in cariera! Victorie fara  emotii in finala cu Del Potro: sarbul a ajuns la 14 turnee de Grand Slam  castigate | Sport.ro
Djokovic a castigat US Open pentru a treia oara in cariera! Victorie fara emotii in finala cu Del Potro: sarbul a ajuns la 14 turnee de Grand Slam castigate | Sport.ro

Emma Răducanu a câştigat US Open 2021 - 6-4, 6-3 în finala cu Leylah  Fernandez
Emma Răducanu a câştigat US Open 2021 - 6-4, 6-3 în finala cu Leylah Fernandez

Carlos Alcaraz - Casper Ruud 6-4, 2-6, 7-6(1), 6-3, în finala de la US Open  2022. Câţi bani a câştigat noul puşti-minune din tenisul mondial -  Fanatik.ro
Carlos Alcaraz - Casper Ruud 6-4, 2-6, 7-6(1), 6-3, în finala de la US Open 2022. Câţi bani a câştigat noul puşti-minune din tenisul mondial - Fanatik.ro

Simona Halep a castigat finala turneului WTA de la Madrid, dupa ce a  invins-o pe sportiva slovaca Dominika Cibulkova - Stirileprotv.ro
Simona Halep a castigat finala turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o pe sportiva slovaca Dominika Cibulkova - Stirileprotv.ro

Reușită uriașă pentru Irina Begu. A câștigat finala de la Palermo -  Playtech Știri
Reușită uriașă pentru Irina Begu. A câștigat finala de la Palermo - Playtech Știri

La doar 48 de ore trecute de la finala din Toronto, Simona Halep a câștigat  cu stoicism primul meci la Cincinnati | Sport.ro
La doar 48 de ore trecute de la finala din Toronto, Simona Halep a câștigat cu stoicism primul meci la Cincinnati | Sport.ro

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

Tenis / Jaqueline Cristian a câştigat finala turneului ITF de la Le  Neubourg | Cuget Liber
Tenis / Jaqueline Cristian a câştigat finala turneului ITF de la Le Neubourg | Cuget Liber

Simona Halep a câştigat finala de la Montreal

Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în premieră în finala unui turneu WTA |  Sport | România Actualitați
Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în premieră în finala unui turneu WTA | Sport | România Actualitați

Ioana Ducu şi Ioana Loredana Roşca au câştigat finala de dublu junioare de  la Roland-Garros - tenisdecamp.ro
Ioana Ducu şi Ioana Loredana Roşca au câştigat finala de dublu junioare de la Roland-Garros - tenisdecamp.ro

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală  de la WTA Roma
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru calificarea în sferturile de finală de la WTA Roma

Naomi Osaka a câştigat finala Indian Wells | Digi24

Porsche Tennis (@PorscheTennis) / Twitter

Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o  revenire fabuloasă | adevarul.ro
Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o revenire fabuloasă | adevarul.ro

Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport |  România Actualitați
Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport | România Actualitați