Cel mai puţin Raritate Consulta cine a castigat mai mult steaua sau dinamo lacom de mai sus Mă îndoiesc de asta

Dinamo a câştigat derbiul după ce Steaua a deschis scorul | Digi24

Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după  un meci mare! – Evenimentul Zilei
Finala Cupei României: Steaua – Dinamo 2-1. Steaua a câştigat trofeul după un meci mare! – Evenimentul Zilei

Steaua-Dinamo LIVE BLOG Derby Nat10nal! GRANDE PARTITA! Stelistii s-au  'DOPAT' la pauza! Repriza EXPLOZIVA pe National Arena! Rrrrraul e DERBY  HERO | Sport.ro
Steaua-Dinamo LIVE BLOG Derby Nat10nal! GRANDE PARTITA! Stelistii s-au 'DOPAT' la pauza! Repriza EXPLOZIVA pe National Arena! Rrrrraul e DERBY HERO | Sport.ro

De-ale lui Vasile - un derby, ratat: "oile" în atac, cainii în "tarc"! -  Dinamo1948
De-ale lui Vasile - un derby, ratat: "oile" în atac, cainii în "tarc"! - Dinamo1948

Dinamo a câștigat dramatic Cupa României la handbal. Finală strânsă cu  Steaua și “câinii” fac eventul - Playsport
Dinamo a câștigat dramatic Cupa României la handbal. Finală strânsă cu Steaua și “câinii” fac eventul - Playsport

Play-off - Etapa 1 - Steaua București - Dinamo București, 5-1 (4-0) - Steaua  Liberă
Play-off - Etapa 1 - Steaua București - Dinamo București, 5-1 (4-0) - Steaua Liberă

DINAMO - FCSB // Arena Națională, cea mai frumoasă casă pentru Derby! Cele  mai importante repere de pe stadioanele unde s-a jucat Dinamo - FCSB
DINAMO - FCSB // Arena Națională, cea mai frumoasă casă pentru Derby! Cele mai importante repere de pe stadioanele unde s-a jucat Dinamo - FCSB

Ternul derby! CSA Steaua întoarce scorul în faţa celor de la Dinamo şi  câştigă prin golul marcat de Chipirliu - Fanatik.ro
Ternul derby! CSA Steaua întoarce scorul în faţa celor de la Dinamo şi câştigă prin golul marcat de Chipirliu - Fanatik.ro

VIDEO Liga I: Dinamo - Steaua 1-3: Derby cu incidente, meciul a fost  intrerupt aproape 20 de minute, dupa ce portarul Stelei a acuzat faptul ca  a fost lovit de un obiect
VIDEO Liga I: Dinamo - Steaua 1-3: Derby cu incidente, meciul a fost intrerupt aproape 20 de minute, dupa ce portarul Stelei a acuzat faptul ca a fost lovit de un obiect

Steaua - Dinamo, 3-1 LIVE BLOG: "Sunt fericit. Si ma simt bine" Steaua si-a  schimbat imnul la derby - Stirileprotv.ro
Steaua - Dinamo, 3-1 LIVE BLOG: "Sunt fericit. Si ma simt bine" Steaua si-a schimbat imnul la derby - Stirileprotv.ro

Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui  Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 -  Antena Sport
Dinamo - CSA Steaua 1-2. Derby infernal pe Arena Națională! Echipa lui Oprița a reușit "remontada". O nouă înfrângere pentru "câini" în Liga 2 - Antena Sport

DINAMO - STEAUA, 0-2. Stelistii bat in derby prin autogolul lui Boubacar si  reusita lui Tanase - Stirileprotv.ro
DINAMO - STEAUA, 0-2. Stelistii bat in derby prin autogolul lui Boubacar si reusita lui Tanase - Stirileprotv.ro

LIVE VIDEO ǀ Dinamo – Steaua se joacă vineri, de la ora 21:30, în direct la  Prima Sport 1. ”Derby de România”, la primul episod în Liga a 2-a
LIVE VIDEO ǀ Dinamo – Steaua se joacă vineri, de la ora 21:30, în direct la Prima Sport 1. ”Derby de România”, la primul episod în Liga a 2-a

A treia oară când Steaua îi înscrie lui Dinamo 5 goluri, a doua oară când  îi dă 4 într-o repriză. Cifrele derby-ului | Digi24
A treia oară când Steaua îi înscrie lui Dinamo 5 goluri, a doua oară când îi dă 4 într-o repriză. Cifrele derby-ului | Digi24

Video | Dinamo a stabilit un record istoric în duelurile cu Steaua, după  victoria din derby
Video | Dinamo a stabilit un record istoric în duelurile cu Steaua, după victoria din derby

Rugby: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, chiar în Ghencea, în  play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Rugby: Dinamo a câştigat derby-ul cu Steaua, chiar în Ghencea, în play-off-ul Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Derby-ul Steaua-Dinamo, cel mai urmărit meci de pe Look TV de până acum.  Câţi români s-au uitat
Derby-ul Steaua-Dinamo, cel mai urmărit meci de pe Look TV de până acum. Câţi români s-au uitat

Dinamo – Steaua 2-1! Fără stofă de campioană, Steaua s-a bătut singură |  FCSTEAUA.RO
Dinamo – Steaua 2-1! Fără stofă de campioană, Steaua s-a bătut singură | FCSTEAUA.RO

Dinamo a învins Steaua, scor, 7-2, la general şi s-a calificat în finala  Cupei Ligii. FOTO
Dinamo a învins Steaua, scor, 7-2, la general şi s-a calificat în finala Cupei Ligii. FOTO

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 1-0, în Liga I - GALERIE FOTO

Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii  - Fanatik.ro
Steaua - Dinamo, statistica meciurilor directe. Cine are mai multe victorii - Fanatik.ro

Steaua - Dinamo: Cinci meciuri memorabile

Atmosferă senzațională înainte de Dinamo - CSA Steaua!

Video Exclusiv | "Asta era diferenţa între noi şi Dinamo". Care echipă a  fost mai "ajutată"? "Când spunem de securiști, e altceva"
Video Exclusiv | "Asta era diferenţa între noi şi Dinamo". Care echipă a fost mai "ajutată"? "Când spunem de securiști, e altceva"

Steaua a castigat, cu 3-0, derby-ul cu Dinamo | Ziarul National