Aspira Opus Termic cine a catigat meciul dintre halep olaru contra adverb ciupi imagina

FED CUP | Prima reactie a Simonei Halep dupa victoria decisiva contra  Pliskovei: "A fost ca finala de Grand Slam! Am luptat pana la capat!" |  Sport.ro
FED CUP | Prima reactie a Simonei Halep dupa victoria decisiva contra Pliskovei: "A fost ca finala de Grand Slam! Am luptat pana la capat!" | Sport.ro

WIMBLEDON 2019 Simona Halep - Elina Svitolina în semifinale

Simona Halep - Jaqueline Cristian NU se mai joacă! Halep s-a retras înainte  de semifinala de la Linz
Simona Halep - Jaqueline Cristian NU se mai joacă! Halep s-a retras înainte de semifinala de la Linz

Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru titlul de la Melbourne Summer Set  1, primul ei trofeu după mai bine de un an! - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat Simona Halep pentru titlul de la Melbourne Summer Set 1, primul ei trofeu după mai bine de un an! - Fanatik.ro

Cum te-ai simtit cand mi-ai dat 12-0? Esti singura care a facut asta  vreodata!" INCREDIBIL! Cine e singura jucatoare care i-a dat vreodata 6-0,  6-0 Simonei Halep | Sport.ro
Cum te-ai simtit cand mi-ai dat 12-0? Esti singura care a facut asta vreodata!" INCREDIBIL! Cine e singura jucatoare care i-a dat vreodata 6-0, 6-0 Simonei Halep | Sport.ro

Simona Halep va evolua și la dublu, la turneul de la Doha. Cu cine va face  pereche
Simona Halep va evolua și la dublu, la turneul de la Doha. Cu cine va face pereche

Simona Halep a castigat primul turneu profesionist de tenis din cariera |  Ziarul National
Simona Halep a castigat primul turneu profesionist de tenis din cariera | Ziarul National

Avem o româncă la Turneul Campioanelor! Nu e Halep | adevarul.ro

UPDATE - Wuhan: Simona Halep s-a accidentat la... | News.ro

VICTORIE ISTORICA pentru Simona Halep! A revenit incredibil si a cucerit  INDIAN WELLS cu 2-6, 7-5, 6-4, dupa ce Jankovic a fost la doua mingi de meci  | Sport.ro
VICTORIE ISTORICA pentru Simona Halep! A revenit incredibil si a cucerit INDIAN WELLS cu 2-6, 7-5, 6-4, dupa ce Jankovic a fost la doua mingi de meci | Sport.ro

Fed Cup România – Franța. Simona Halep, interviu pentru site-ul Fed Cup:  cine o inspiră pe jucătoarea din România | Digi24
Fed Cup România – Franța. Simona Halep, interviu pentru site-ul Fed Cup: cine o inspiră pe jucătoarea din România | Digi24

News Alert | Halep-Muguruza 6-1, 6-4. Victorie superbă, pentru a treia  finală la RG. Simona rămâne lider mondial
News Alert | Halep-Muguruza 6-1, 6-4. Victorie superbă, pentru a treia finală la RG. Simona rămâne lider mondial

Simona Halep - Elena Ribakina, miercuri, de la ora 06.00, la Wuhan

Cozonac si pasca inainte de meci? :) Simona Halep povesteste cum a  sarbatorit prima zi de Pasti, in care a castigat partida oficiala la  Madrid: "Am ciocnit oua cu domnul Tiriac!"
Cozonac si pasca inainte de meci? :) Simona Halep povesteste cum a sarbatorit prima zi de Pasti, in care a castigat partida oficiala la Madrid: "Am ciocnit oua cu domnul Tiriac!"

Calificarea în finală este în mâna chinezoaicelor. Raluca Olaru și Olga  Savchuk au pierdut meciul al doilea de la WTA Elite Trophy
Calificarea în finală este în mâna chinezoaicelor. Raluca Olaru și Olga Savchuk au pierdut meciul al doilea de la WTA Elite Trophy

Tenis: Simona Halep, victorie dificilă în primul tur la Praga, după o pauză  de aproape 6 luni | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, victorie dificilă în primul tur la Praga, după o pauză de aproape 6 luni | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Praga (WTA)

Video | Simona Halep / Raluca Olaru - Gabriela Dabrowski / Yi-Fan Xu 7-6,  7-5. Principalele favorite, eliminate de la Eastbourne
Video | Simona Halep / Raluca Olaru - Gabriela Dabrowski / Yi-Fan Xu 7-6, 7-5. Principalele favorite, eliminate de la Eastbourne

Halep, campioana fiecărui punct - DoR

SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA 6-1 6-3 | FABULOS! Simona Halep e in  premiera in finala la Wimbledon dupa un meci PERFECT! | Sport.ro
SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA 6-1 6-3 | FABULOS! Simona Halep e in premiera in finala la Wimbledon dupa un meci PERFECT! | Sport.ro

Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia 3-6, 6-2, 4-6 în semifinalele WTA  Birmingham. Pe ce loc a ajuns Simo după ce a ratat calificarea în finală.  Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Beatriz Haddad-Maia 3-6, 6-2, 4-6 în semifinalele WTA Birmingham. Pe ce loc a ajuns Simo după ce a ratat calificarea în finală. Video - Fanatik.ro

REVENIRE IM-PO-SI-BI-LA! MAGICA Simona Halep o bate pe Ajla Tomljanovic,  4-6, 6-4, 7-5 | Halep a castigat cinci game-uri consecutiv de la 2-5 in  setul decisiv! | Sport.ro
REVENIRE IM-PO-SI-BI-LA! MAGICA Simona Halep o bate pe Ajla Tomljanovic, 4-6, 6-4, 7-5 | Halep a castigat cinci game-uri consecutiv de la 2-5 in setul decisiv! | Sport.ro

Halep - Hsieh 6-3, 4-6, 5-7. Surpriză de proporții. Simona a fost eliminată  după ce a ratat o minge de meci
Halep - Hsieh 6-3, 4-6, 5-7. Surpriză de proporții. Simona a fost eliminată după ce a ratat o minge de meci

WTA Miami. Simona Halep și Angelique Kerber, victorie răsunătoare în fața  perechii Mertens/Sabalenka - Eurosport
WTA Miami. Simona Halep și Angelique Kerber, victorie răsunătoare în fața perechii Mertens/Sabalenka - Eurosport

Racheta "Simona Halep: 11 seturi câștigate la rând! "Mă simt grozav! Simt  bucuria de a juca tenis"
Racheta "Simona Halep: 11 seturi câștigate la rând! "Mă simt grozav! Simt bucuria de a juca tenis"

Simona Halep s-a retras înaintea semifinalei cu Jaqueline Cristian de la  WTA Linz - HotNews.ro
Simona Halep s-a retras înaintea semifinalei cu Jaqueline Cristian de la WTA Linz - HotNews.ro