Excesiv cerebelului Halloween cine conduce in mecurile directe intre steaua si petrolu clapă intersecție Respiraţie

Steaua și Petrolul, la un nou meci în Liga 2, în play-off-ul competiției

CSA Steaua - Petrolul 2-1. Liderul Petrolul, răpus în Ghencea! Dubla lui  Chipirliu le aduce toate cele trei puncte roș-albaștrilor - Playsport
CSA Steaua - Petrolul 2-1. Liderul Petrolul, răpus în Ghencea! Dubla lui Chipirliu le aduce toate cele trei puncte roș-albaștrilor - Playsport

Încă o finală în play-off-ul Ligii 2 încheiată la egalitate! UTA și Petrolul  se
Încă o finală în play-off-ul Ligii 2 încheiată la egalitate! UTA și Petrolul se

Video | CSA Steaua - Petrolul 2-1. Victorie mare a “roș-albaștrilor” în  derby-ul din play-off-ul Ligii 2
Video | CSA Steaua - Petrolul 2-1. Victorie mare a “roș-albaștrilor” în derby-ul din play-off-ul Ligii 2

FC Hermannstadt și Petrolul au încheiat cu un egal și meciul de la Mediaș

Petrolul și Steaua au terminat la egalitate, scor 0-0, pe ”Ilie Oană”

S-a decis brigada de arbitri care va conduce Steaua - Petrolul

BATAIE SI SCANDAL pe teren la Steaua - Petrolul. Meciul a fost anulat!  VIDEO | Ziarul National
BATAIE SI SCANDAL pe teren la Steaua - Petrolul. Meciul a fost anulat! VIDEO | Ziarul National

Petrolul - FCSB 0-2, în etapa a 13-a din SuperLiga. Dică bate la Ploiești și  FCSB urcă pe 12, la 4 puncte de play-off. Video - Fanatik.ro
Petrolul - FCSB 0-2, în etapa a 13-a din SuperLiga. Dică bate la Ploiești și FCSB urcă pe 12, la 4 puncte de play-off. Video - Fanatik.ro

Foto | Atmosferă incandescentă la Ploiești! Meciul Petrolul - FCSB,  întrerupt cinci minute
Foto | Atmosferă incandescentă la Ploiești! Meciul Petrolul - FCSB, întrerupt cinci minute

Petrolul - Steaua 1-1. Steaua a evitat a doua înfrângere în ultimele trei  meciuri în minutele de prelungire
Petrolul - Steaua 1-1. Steaua a evitat a doua înfrângere în ultimele trei meciuri în minutele de prelungire

Video&Foto | Ce i-a spus arbitrul lui Cebotaru după ce a dat penalty pentru  Steaua, în meciul cu Petrolul
Video&Foto | Ce i-a spus arbitrul lui Cebotaru după ce a dat penalty pentru Steaua, în meciul cu Petrolul

Petrolul câștigă cu FK Csikszereda după ce i-a luat pe sus în primele  minute pe ciucani. ”Găzarii” au terminat meciul apărându-se cu un jucător  în minus | Liga 2
Petrolul câștigă cu FK Csikszereda după ce i-a luat pe sus în primele minute pe ciucani. ”Găzarii” au terminat meciul apărându-se cu un jucător în minus | Liga 2

Steaua - Petrolul 3-0. Început perfect de sezon pentru campioni, care au  ajuns la trofeul cu numărul 53
Steaua - Petrolul 3-0. Început perfect de sezon pentru campioni, care au ajuns la trofeul cu numărul 53

S-a decis! Când va avea loc duelul de foc dintre Petrolul Ploiești și CSA  Steaua
S-a decis! Când va avea loc duelul de foc dintre Petrolul Ploiești și CSA Steaua

Steaua - Petrolul 3-1. Roş-albaştrii s-au calificat în finala Cupei  României. Gol superb al lui Tănase
Steaua - Petrolul 3-1. Roş-albaştrii s-au calificat în finala Cupei României. Gol superb al lui Tănase

VIDEO | Petrolul, meci cu cu cea mai în formă echipă din playoff, FC  Hermannstadt. Ploieștenii au pierdut 5 puncte în primele două etape: “Lăsăm  în urmă ce a fost” - Playsport
VIDEO | Petrolul, meci cu cu cea mai în formă echipă din playoff, FC Hermannstadt. Ploieștenii au pierdut 5 puncte în primele două etape: “Lăsăm în urmă ce a fost” - Playsport