a învârti liniuță Circumferinţă cine va aebitra cfr cluj viitorjl Datat leşin Scepticism

CFR CLUJ ESTE CAMPIOANA ROMANIEI! Golul lui Djokovic ii aduce TITLUL lui  Dan Petrescu, FCSB a fost pe primul loc pentru 4 minute! Cum s-au trait  ultimele 90 de minute ale sezonului
CFR CLUJ ESTE CAMPIOANA ROMANIEI! Golul lui Djokovic ii aduce TITLUL lui Dan Petrescu, FCSB a fost pe primul loc pentru 4 minute! Cum s-au trait ultimele 90 de minute ale sezonului

Exclusiv | Ultimul meci pentru Dan Petrescu la CFR Cluj? Reacția lui Mara:  ”Vrem să fim și mai puternici!”
Exclusiv | Ultimul meci pentru Dan Petrescu la CFR Cluj? Reacția lui Mara: ”Vrem să fim și mai puternici!”

Video | Dan Petrescu, show la interviuri după Viitorul - CFR Cluj: ”Tu ce  zici? Asta-i cea mai mare problemă din România”
Video | Dan Petrescu, show la interviuri după Viitorul - CFR Cluj: ”Tu ce zici? Asta-i cea mai mare problemă din România”

CFR CLUJ - VIITORUL // Kevin Boli pleacă de la CFR Cluj

Dan Petrescu recunoaște că viitorul său la CFR Cluj este incert! ”Nu  depinde de mine acum”
Dan Petrescu recunoaște că viitorul său la CFR Cluj este incert! ”Nu depinde de mine acum”

VIITORUL - CFR CLUJ 1-1. Dan Petrescu face încă un pas greșit în Liga 1

CFR CLUJ. Dan Petrescu, stresat înaintea returului din Andorra: „E greu să  reziști pe două fronturi”
CFR CLUJ. Dan Petrescu, stresat înaintea returului din Andorra: „E greu să reziști pe două fronturi”

Dan Petrescu, nemulțumit de șapte jucători de la CFR Cluj: "Asta este  realitatea" - spotmedia.ro
Dan Petrescu, nemulțumit de șapte jucători de la CFR Cluj: "Asta este realitatea" - spotmedia.ro

Șefii lui CFR Cluj dau înapoi în fața amenințărilor ultrașilor și scot  echipa din oraș
Șefii lui CFR Cluj dau înapoi în fața amenințărilor ultrașilor și scot echipa din oraș

Video | CFR Cluj - Viitorul 2-1. Hoban, veteranul de 38 de ani, a adus  victoria campioanei în minutul 90+3. Bălgrădean, gafă uriașă
Video | CFR Cluj - Viitorul 2-1. Hoban, veteranul de 38 de ani, a adus victoria campioanei în minutul 90+3. Bălgrădean, gafă uriașă

Dan Petrescu tremură înainte de duelul dintre CFR Cluj și  semi-profesioniștii din Andorra: „Credeți-mă, va fi foarte greu!”
Dan Petrescu tremură înainte de duelul dintre CFR Cluj și semi-profesioniștii din Andorra: „Credeți-mă, va fi foarte greu!”

CFR CLUJ. După Omrani, și Runar Mar Sigurjonsson și-a anunțat plecarea din  Gruia!
CFR CLUJ. După Omrani, și Runar Mar Sigurjonsson și-a anunțat plecarea din Gruia!

CFR CLUJ - VIITORUL 3-1 // Ce s-a întâmplat la pauză? Ianis Zicu a oferit  două explicații
CFR CLUJ - VIITORUL 3-1 // Ce s-a întâmplat la pauză? Ianis Zicu a oferit două explicații

Discurs dur după succesul chinuit al formației lui Petrescu: „CFR Cluj e  campioană fără să joace fotbal!”
Discurs dur după succesul chinuit al formației lui Petrescu: „CFR Cluj e campioană fără să joace fotbal!”

Cine transmite la TV CFR Cluj - Maribor, manșa secundă din play-off-ul  Conference League
Cine transmite la TV CFR Cluj - Maribor, manșa secundă din play-off-ul Conference League

Video | VIDEO Viitorul - CFR Cluj 0-1. Alex Păun, eroul campioanei!

REZUMAT: CFR Cluj - Viitorul 2-1. Victorie la ultima fază - YouTube