Home

Panoramă Accelerarea fiecare cupa româniei fcsb dinamo perdea Domnisoara a uita

15 borne ale rivalității Dinamo - FCSB în Cupa României la fotbal. Ce mari  fotbaliști au bifat cele mai multe meciuri în „Derby de România"
15 borne ale rivalității Dinamo - FCSB în Cupa României la fotbal. Ce mari fotbaliști au bifat cele mai multe meciuri în „Derby de România"

CUPA ROMANIEI - DINAMO - FCSB - Inquam Photos

FCSB și Dinamo se întâlnesc astăzi în manșa a doua a Cupei României  2019-2020 | Radio România Reșița
FCSB și Dinamo se întâlnesc astăzi în manșa a doua a Cupei României 2019-2020 | Radio România Reșița

FCSB, eliminată de Dinamo din Cupa României - spotmedia.ro

Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în  sferturile de finală - Eurosport
Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în sferturile de finală - Eurosport

S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și  Craiova - Eurosport
S-au extras grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB, CFR Cluj și Craiova - Eurosport

BUCURESTI - FINALA - U19 - CUPA ROMANIEI - FCSB - DINAMO - Inquam Photos

Miza financiară din semifinalele Cupei României. Pentru ce bani se luptă  Dinamo şi FCSB! Exclusiv - Fanatik.ro
Miza financiară din semifinalele Cupei României. Pentru ce bani se luptă Dinamo şi FCSB! Exclusiv - Fanatik.ro

FCSB s-a calificat în finala Cupei României. A doua semifinală, Sepsi –  Poli Iași, se joacă joi, de la ora 20:00 | Cupa României
FCSB s-a calificat în finala Cupei României. A doua semifinală, Sepsi – Poli Iași, se joacă joi, de la ora 20:00 | Cupa României

Cupa Romaniei-Dinamo vs FCSB

VIDEO | ''Grădinița'' FCSB s-a jucat ca în curtea școlii cu Dinamo!  Formația lui Vintilă, cu un pas în finală
VIDEO | ''Grădinița'' FCSB s-a jucat ca în curtea școlii cu Dinamo! Formația lui Vintilă, cu un pas în finală

Dinamo trece de FCSB și scoate din Cupa României deținătoarea trofeului

Cupa României, tragere la sorţi. Derby-ul Dinamo - FCSB se joacă în optimi

Fotbal - Cupa României: FCSB a învins Dinamo cu scorul de 3-0 | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - Cupa României: FCSB a învins Dinamo cu scorul de 3-0 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dinamo - FCSB: 0-1, gol Adi Popa I semifinala Cupa Romaniei, sezon  2019-2020 - YouTube
Dinamo - FCSB: 0-1, gol Adi Popa I semifinala Cupa Romaniei, sezon 2019-2020 - YouTube

Dinamo 0-3 FCSB | Dinamo, in genunchi cu 'rezervele' FCSB si e aproape OUT  din Cupa Romaniei! Pustii de la FCSB s-au distrat pe teren | Sport.ro
Dinamo 0-3 FCSB | Dinamo, in genunchi cu 'rezervele' FCSB si e aproape OUT din Cupa Romaniei! Pustii de la FCSB s-au distrat pe teren | Sport.ro

VIDEO | FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Federația Română  de Fotbal
VIDEO | FCSB a câștigat Cupa României, ediția 2019-2020! | Federația Română de Fotbal

S-au stabilit grupele Cupei României. Cu cine au picat FCSB, Dinamo și Rapid

Dinamo - FCSB 1-0. Nemec a adus calificarea în sferturile Cupei României!  Roș-albaștrii au ratat ocazii mari
Dinamo - FCSB 1-0. Nemec a adus calificarea în sferturile Cupei României! Roș-albaștrii au ratat ocazii mari

FCSB și Dinamo, misiune facilă în Cupa României. Rapid va întâlni un  adversar din Liga 1 - Eurosport
FCSB și Dinamo, misiune facilă în Cupa României. Rapid va întâlni un adversar din Liga 1 - Eurosport

Dinamo - FCSB 1-0 » „Câinii roșii” își elimină marea rivală din Cupa  României!
Dinamo - FCSB 1-0 » „Câinii roșii” își elimină marea rivală din Cupa României!

FCSB, OUT din Cupa Romaniei! Esanu si Nemec lasa acasa echipa de milioane a  lui Becali! AICI sunt fazele din Dinamo 1-0 FCSB | Sport.ro
FCSB, OUT din Cupa Romaniei! Esanu si Nemec lasa acasa echipa de milioane a lui Becali! AICI sunt fazele din Dinamo 1-0 FCSB | Sport.ro

FCSB - Dinamo, semifinalele Cupei României. liveTEXT pe GSP.RO

Dinamo - FCSB 0-3, gol Cristi Dumitru (78) I semifinala Cupa Romaniei,  sezon 2019-2020 - YouTube
Dinamo - FCSB 0-3, gol Cristi Dumitru (78) I semifinala Cupa Romaniei, sezon 2019-2020 - YouTube