concurenţii Comoară patron dunarea steaua marcatori Personificare milostivire măr

Al doilea jucător trimis de FCSB la Dunărea Călăraşi

A.S. ARMATA 1947 – asarmata.com » 18/19 Etapa 19 – CSA Steaua Bucuresti 9-0  AS Romprim Bucuresti
A.S. ARMATA 1947 – asarmata.com » 18/19 Etapa 19 – CSA Steaua Bucuresti 9-0 AS Romprim Bucuresti

VIDEO ǀ CSA Steaua - Dunărea Călăraşi 3-0! ”Militarii” au făcut spectacol  în a doua repriză
VIDEO ǀ CSA Steaua - Dunărea Călăraşi 3-0! ”Militarii” au făcut spectacol în a doua repriză

Video | Steaua – Rapid 0-2. Victoria îi trimite pe giuleșteni la barajul de  promovare în Liga a 3-a
Video | Steaua – Rapid 0-2. Victoria îi trimite pe giuleșteni la barajul de promovare în Liga a 3-a

Liga 2, etapa #19, rezultate, marcatori, clasament

Asociatia Stelistilor 1947 - as47.ro

Rezultate Liga 2. Steaua, pas greșit în play-off. Doar egal la Slobozia, cu  echipa lui Adrian Mihalcea - Playsport
Rezultate Liga 2. Steaua, pas greșit în play-off. Doar egal la Slobozia, cu echipa lui Adrian Mihalcea - Playsport

VIDEO ǀ CSA Steaua - Poli Iaşi 3-1! Adi Popa a fost schimbarea de aur a lui  Daniel Opriţa. ”Militarii”, la un pas de play-off
VIDEO ǀ CSA Steaua - Poli Iaşi 3-1! Adi Popa a fost schimbarea de aur a lui Daniel Opriţa. ”Militarii”, la un pas de play-off

AS47 - Pe 28 septembrie 1977, Steaua o întâlnea pe... | Facebook

Steaua și Petrolul, la un nou meci în Liga 2, în play-off-ul competiției

Liga 3, etapa 2, rezultate și marcatori | Steaua învinge FCSB 2. Dinamo 2,  Rapid 2, SR Brașov, Jiul sau ACS Poli sunt printre pierzătoarele rundei.  Scorul etapei a fost 7-2 | Liga 2
Liga 3, etapa 2, rezultate și marcatori | Steaua învinge FCSB 2. Dinamo 2, Rapid 2, SR Brașov, Jiul sau ACS Poli sunt printre pierzătoarele rundei. Scorul etapei a fost 7-2 | Liga 2

Meciuri de infarct în Liga Zimbrilor. Dunărea Călărași a învins Steaua, iar  Turda a câștigat pe terenul lui CSM București | Ziarul de Sport
Meciuri de infarct în Liga Zimbrilor. Dunărea Călărași a învins Steaua, iar Turda a câștigat pe terenul lui CSM București | Ziarul de Sport

Atanas Trică face senzație la CSA Steaua. A marcat o „dublă” în amicalul cu  FK Makedonija G.P. Video - Fanatik.ro
Atanas Trică face senzație la CSA Steaua. A marcat o „dublă” în amicalul cu FK Makedonija G.P. Video - Fanatik.ro

Chipirliu, primul marcator într-un meci oficial pe noul stadion din  Ghencea: "Mi-am dorit din suflet"
Chipirliu, primul marcator într-un meci oficial pe noul stadion din Ghencea: "Mi-am dorit din suflet"

Dunărea Călărași a pierdut în meciul cu Poli Iași cu scorul de 2-3 -  Observator de Calarasi
Dunărea Călărași a pierdut în meciul cu Poli Iași cu scorul de 2-3 - Observator de Calarasi

Liga 3, etapa 1, rezultate și marcatori | Steaua începe cu o victorie  clară, scorul etapei.
Liga 3, etapa 1, rezultate și marcatori | Steaua începe cu o victorie clară, scorul etapei.

Liga 3, etapa 10, rezultate și marcatori | Steaua câștigă la pas la  Balotești, Foresta urcă
Liga 3, etapa 10, rezultate și marcatori | Steaua câștigă la pas la Balotești, Foresta urcă

Meciuri, rezultate, marcatori și clasament etapa 17 Liga 2

Liga 3, etapa 4, rezultate și marcatori | Steaua, măcinată de COVID-19, a  câștigat lejer cu Dinamo 2, FCSB 2 a defilat cu Rapid 2. Brăila și Baia  Mare au înregistrat scorul etapei | Liga 2
Liga 3, etapa 4, rezultate și marcatori | Steaua, măcinată de COVID-19, a câștigat lejer cu Dinamo 2, FCSB 2 a defilat cu Rapid 2. Brăila și Baia Mare au înregistrat scorul etapei | Liga 2

Cine este Bogdan Chipirliu, autorul primelor goluri pe noul stadion Steaua:  „Rămân în istorie!”
Cine este Bogdan Chipirliu, autorul primelor goluri pe noul stadion Steaua: „Rămân în istorie!”

Adio, Bogdan Chipirliu de la CSA Steaua. Golgeterul militarilor negociază  cu o echipă de Liga I - Playsport
Adio, Bogdan Chipirliu de la CSA Steaua. Golgeterul militarilor negociază cu o echipă de Liga I - Playsport