a uita accident vascular cerebral Hop gintaras margevičius elicopter submarin proiector

Sprogęs vamzdis Vilniaus centre užtvindė gatvę, buvo ribojamas eismas

Lietuvos mini ralio čempionato (LMRČ) III etapas OFICIALŪS REZULTATAI /  OFFICIAL RESULTS
Lietuvos mini ralio čempionato (LMRČ) III etapas OFICIALŪS REZULTATAI / OFFICIAL RESULTS

Vilniuje – vandentiekio avarija: patvino Upės gatvė | KaunoDiena.lt

Europos čempionate plauks klaipėdietis D. Pancerevas

Finišavo Lietuvos plaukimo čempionatas, geriausiu jo plaukiku tapo A.  Šidlauskas | Diena.lt
Finišavo Lietuvos plaukimo čempionatas, geriausiu jo plaukiku tapo A. Šidlauskas | Diena.lt

Naujasis plaukimo vadas – apie prasižengusią 15-metę, mūsų žvaigždes ir  baseiną Romoje | Sportas | 15min.lt
Naujasis plaukimo vadas – apie prasižengusią 15-metę, mūsų žvaigždes ir baseiną Romoje | Sportas | 15min.lt

Vilniaus Upės gatvė buvo atsidūrusi po vandeniu – čia sprogo vamzdis |  15min.lt

Į baseiną – po karantino: rezultatais nenusivylė | KaunoDiena.lt

Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja lyderiai -  BANGENIS | VšĮ „Sveikatos oazė“
Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja lyderiai - BANGENIS | VšĮ „Sveikatos oazė“

Lietuviai skina medalius Baltijos šalių plaukimo čempionate - LRT

Lietuvos čempionatas 2020: geriausias plaukikas – A. Šidlauskas, stipriausi  jauniai – S. Plytnykaitė ir D. Pancerevas
Lietuvos čempionatas 2020: geriausias plaukikas – A. Šidlauskas, stipriausi jauniai – S. Plytnykaitė ir D. Pancerevas

Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą  aukso medalį - DELFI Sportas
Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą aukso medalį - DELFI Sportas

Pasaulio čempionato atranką pasitinkantis Savukynas – apie Izraelio rankinį  ir lietuvių nuostolius - DELFI Sportas
Pasaulio čempionato atranką pasitinkantis Savukynas – apie Izraelio rankinį ir lietuvių nuostolius - DELFI Sportas