cuplare Visa minuțios golul marcat de salomao cu voluntari Elocvent refugiați Prin

Dinamo - FC Voluntari, în Liga 1, Play-out, Etapa A 12-a | Libertatea

VIDEO | Dinamo - FC Voluntari 2-1. Sorescu le aduce „câinilor” o victorie  muncită. Bălan a ratat o ocazie rarisimă în minutul 90
VIDEO | Dinamo - FC Voluntari 2-1. Sorescu le aduce „câinilor” o victorie muncită. Bălan a ratat o ocazie rarisimă în minutul 90

Dinamo vrea să scape de Diogo Salomao, unul dintre cei mai buni străini din  lot! Informații de ultimă oră din cadrul clubului
Dinamo vrea să scape de Diogo Salomao, unul dintre cei mai buni străini din lot! Informații de ultimă oră din cadrul clubului

FC Voluntari - Dinamo 0-1 // VIDEO+FOTO » Salomao dă lovitura în prelungiri  din penalty și oprește criza lui Dinamo!
FC Voluntari - Dinamo 0-1 // VIDEO+FOTO » Salomao dă lovitura în prelungiri din penalty și oprește criza lui Dinamo!

Dan Petrescu: Cine se aştepta?

Liga 1: Dinamo intoarce rezultatul cu FC Voluntari si preia sefia  clasamentului
Liga 1: Dinamo intoarce rezultatul cu FC Voluntari si preia sefia clasamentului

VIDEO | Octavian Popescu şi-a deschis "cont" la FCSB. "Wonderkid-ul" a  marcat primul său gol în tricoul roş-albastru
VIDEO | Octavian Popescu şi-a deschis "cont" la FCSB. "Wonderkid-ul" a marcat primul său gol în tricoul roş-albastru

Diego Salomao a semnat cu Al Hazm. Ce salariu va primi în Arabia Saudită

FCSB, program spartan în pauza competițională! Două antrenamente pe zi și  meciuri amicale cu FC Argeș și Voluntari. EXCLUSIV - Fanatik.ro
FCSB, program spartan în pauza competițională! Două antrenamente pe zi și meciuri amicale cu FC Argeș și Voluntari. EXCLUSIV - Fanatik.ro

Dinamo - Hermannstadt 2-1 | Cainii evita rusinea in minutul 90 + 4 dupa golul  marcat de Pesic. | Sport.ro
Dinamo - Hermannstadt 2-1 | Cainii evita rusinea in minutul 90 + 4 dupa golul marcat de Pesic. | Sport.ro

Fostul dinamovist Ivan Pesic revine în Liga 1: „S-a alăturat lotului!”  Anunțul celor de la
Fostul dinamovist Ivan Pesic revine în Liga 1: „S-a alăturat lotului!” Anunțul celor de la

Diogo Salomao, transferul surpriză de la FCSB. Ce spunea portughezul la  despărțirea de Dinamo
Diogo Salomao, transferul surpriză de la FCSB. Ce spunea portughezul la despărțirea de Dinamo

FC Voluntari - FCSB 2-2. Golul care poate decide titlul a fost marcat din  ofsaid! De ce reușita lui Tănase e regulamentară
FC Voluntari - FCSB 2-2. Golul care poate decide titlul a fost marcat din ofsaid! De ce reușita lui Tănase e regulamentară

A fost o decizie ușoară să vin la FCSB". Declarația lui Salomao îi va  înfuria pe dinamoviști: "E o situație complicată"
A fost o decizie ușoară să vin la FCSB". Declarația lui Salomao îi va înfuria pe dinamoviști: "E o situație complicată"

Digisport
Digisport

Cifrele etapei a 17-a - Știri - LPF

FOTO Bratu "mitraliază" Voluntariul cu două schimbări perfecte după pauză »  Dinamo, lider provizoriu
FOTO Bratu "mitraliază" Voluntariul cu două schimbări perfecte după pauză » Dinamo, lider provizoriu

Rezumat: FC Voluntari - FC Dinamo Bucuresti 0-1 (0-0) - YouTube

Liga 1: FC Hermannstadt 1-0 FC Steaua! Unicul gol marcat, un cadou de la  arbitrul Cătălin Popa | FCSTEAUA.RO
Liga 1: FC Hermannstadt 1-0 FC Steaua! Unicul gol marcat, un cadou de la arbitrul Cătălin Popa | FCSTEAUA.RO

FC Voluntari - Dinamo, scor final. Meci cu final dramatic | DCNews

FC Buzău, Sepsi și Politehnica Timișoara completează tabloul sferturilor de  finală în Cupa României | Cupa României
FC Buzău, Sepsi și Politehnica Timișoara completează tabloul sferturilor de finală în Cupa României | Cupa României