Digul podului Sărbătoare jeton campioanele mondiale la volei tufărie Comun Distruge

Campionatul Mondial Volei feminin

Două jucătoare de la Volei Alba Blaj, campioane mondiale

Serbia și-a păstrat titlul mondial. În finală a trecut de Brazilia cu 3-0!  - Eurosport
Serbia și-a păstrat titlul mondial. În finală a trecut de Brazilia cu 3-0! - Eurosport

Serbia va juca a doua sa finală consecutivă la Campionatul Mondial de volei  feminin - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Serbia va juca a doua sa finală consecutivă la Campionatul Mondial de volei feminin - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Campionat Mondial – Doarvolei

România a învins Albania şi s-a calificat la Campionatul European de Volei  - Sport Alert
România a învins Albania şi s-a calificat la Campionatul European de Volei - Sport Alert

4 țări, printre care și România și-au decis campioanele la volei înainte de  finalul întrecerii. Ce s-a întâmplat în Bulgaria
4 țări, printre care și România și-au decis campioanele la volei înainte de finalul întrecerii. Ce s-a întâmplat în Bulgaria

volei - ultimele știri | adevarul.ro

Și frumoase, și pe primul loc! Fetele Under 20, campioane balcanice la volei  pe plajă | Sport.ro
Și frumoase, și pe primul loc! Fetele Under 20, campioane balcanice la volei pe plajă | Sport.ro

La doar opt ani sunt campioanele României la volei | Digi24

Fetele din Statele Unite au devenit campioane mondiale la volei într-un  duel cu China. Cui i-a revenit locul trei pe podium | PUBLIKA .MD - AICI  SUNT ȘTIRILE
Fetele din Statele Unite au devenit campioane mondiale la volei într-un duel cu China. Cui i-a revenit locul trei pe podium | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

septembrie 2015 – Doarvolei

Campionatul Mondial de volei feminin 2018 începe sâmbătă. Iată programul și  câteva informații generale despre sistemul de disputare și componența  grupelor – Doarvolei
Campionatul Mondial de volei feminin 2018 începe sâmbătă. Iată programul și câteva informații generale despre sistemul de disputare și componența grupelor – Doarvolei

Campionat mondial volei

România a câştigat grupa din preliminariile Campionatului European de Volei,  după 3-2 cu Israelul - Sport Alert
România a câştigat grupa din preliminariile Campionatului European de Volei, după 3-2 cu Israelul - Sport Alert

Serbia, cu 4 jucătoare de la echipe din România în lot, a câștigat  Campionatul Mondial pentru a doua oară consecutiv! | Sport.ro
Serbia, cu 4 jucătoare de la echipe din România în lot, a câștigat Campionatul Mondial pentru a doua oară consecutiv! | Sport.ro

Polonia este CAMPIOANĂ MONDIALĂ la volei masculin pentru a doua oară  consecutiv! Brazilia și SUA au completat podiumul – Doarvolei
Polonia este CAMPIOANĂ MONDIALĂ la volei masculin pentru a doua oară consecutiv! Brazilia și SUA au completat podiumul – Doarvolei

Campionatul Mondial Volei masculin

România U18, locul 6 în lume la volei feminin

Volei feminin: Serbia învinge Brazilia şi păstrează titlul mondial

Surpriza la Campionatul Mondial la volei masculin. Cea mai titrata echipa  din lume, ELIMINATA din competitie
Surpriza la Campionatul Mondial la volei masculin. Cea mai titrata echipa din lume, ELIMINATA din competitie