barieră lenjerie danez liverpool meci azi scanda schimb valutar trompeta

Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei.  "Cetăţenii" se califică în sferturi după un meci spectaculos. Video -  Fanatik.ro
Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei. "Cetăţenii" se califică în sferturi după un meci spectaculos. Video - Fanatik.ro

Liverpool și Real Madrid joacă azi finala Champions League - Cronica  Sportivă - argeşSPORT
Liverpool și Real Madrid joacă azi finala Champions League - Cronica Sportivă - argeşSPORT

Cupa Ligii Angliei, optimi de finală. Meciul vedetă, Manchester City –  Liverpool se joacă joi, 22 decembrie. Partidele programate azi încep la ora  21:45 | StiriLaZi.ro
Cupa Ligii Angliei, optimi de finală. Meciul vedetă, Manchester City – Liverpool se joacă joi, 22 decembrie. Partidele programate azi încep la ora 21:45 | StiriLaZi.ro

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Man. City – Liverpool, un meci  cât un titlu. Cine câștigă se duce spre trofeu în Premier League
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Man. City – Liverpool, un meci cât un titlu. Cine câștigă se duce spre trofeu în Premier League

Video | Manchester City - Liverpool 3-2. Ce spectacol! "Cetățenii" sunt în  sferturile Cupei Ligii Angliei, după un meci "nebun"
Video | Manchester City - Liverpool 3-2. Ce spectacol! "Cetățenii" sunt în sferturile Cupei Ligii Angliei, după un meci "nebun"

Trei super-meciuri de fotbal care se dispută azi! Orele și cine le  televizează
Trei super-meciuri de fotbal care se dispută azi! Orele și cine le televizează

DIGI Romania - 👁️UEFA Champions League în Ultra HD Vezi meciul Liverpool –  Rangers, pe DIGI 4K, azi, de la 10 seara. Activează acum extraopțiunea 4K  și trăiește Ultra HD cele mai
DIGI Romania - 👁️UEFA Champions League în Ultra HD Vezi meciul Liverpool – Rangers, pe DIGI 4K, azi, de la 10 seara. Activează acum extraopțiunea 4K și trăiește Ultra HD cele mai

Boxing Day | Liverpool trece peste eșecul cu City din Cupa Ligii și învinge  pe Villa Park - Eurosport
Boxing Day | Liverpool trece peste eșecul cu City din Cupa Ligii și învinge pe Villa Park - Eurosport

Jamie Carragher, impresionat de Van Dijk, după meciul cu Manchester City:  "Nu l-am văzut niciodată așa" - Eurosport
Jamie Carragher, impresionat de Van Dijk, după meciul cu Manchester City: "Nu l-am văzut niciodată așa" - Eurosport

VIDEO Liverpool - Manchester City 1-0 | Salah decide derby-ul exploziv de  pe Anfield Road
VIDEO Liverpool - Manchester City 1-0 | Salah decide derby-ul exploziv de pe Anfield Road

City - Liverpool, AZI, 21:45, ProTV | Klopp: "Le-am aratat ca nu sunt cea  mai buna echipa din lume!" City a primit in 35 de minute cu Liverpool si  United tot atatea
City - Liverpool, AZI, 21:45, ProTV | Klopp: "Le-am aratat ca nu sunt cea mai buna echipa din lume!" City a primit in 35 de minute cu Liverpool si United tot atatea

VIDEO+FOTO Meci SENZAȚIONAL pe Anfield! Liverpool învinge spectaculos City,  4-3, și urcă pe podium
VIDEO+FOTO Meci SENZAȚIONAL pe Anfield! Liverpool învinge spectaculos City, 4-3, și urcă pe podium

Liverpool - Crystal Palace 3-0. Victorie cu trei goluri marcate după  lovituri de colț
Liverpool - Crystal Palace 3-0. Victorie cu trei goluri marcate după lovituri de colț

Leicester City - Liverpool 1-0. Înfrângere neașteptată pentru Liverpool  după un penalty ratat
Leicester City - Liverpool 1-0. Înfrângere neașteptată pentru Liverpool după un penalty ratat

Liverpool a câștigat derby-ul cu City și formația lui Klopp "respiră"!  Salah, din nou omul decisiv - Eurosport
Liverpool a câștigat derby-ul cu City și formația lui Klopp "respiră"! Salah, din nou omul decisiv - Eurosport

Liverpool - Manchester United (22:00). Ce îi pregătește Rangnick lui Klopp,  în absența lui Ronaldo - Eurosport
Liverpool - Manchester United (22:00). Ce îi pregătește Rangnick lui Klopp, în absența lui Ronaldo - Eurosport

Record uluitor stabilit în meciul dintre Aston Villa și Liverpool

Video | Nottingham - Liverpool 1-0. Surpriză mare în Premier League. Meci  cu final "de foc" și o bară în ultima secundă
Video | Nottingham - Liverpool 1-0. Surpriză mare în Premier League. Meci cu final "de foc" și o bară în ultima secundă

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool - Chelsea: a doua  finală stagională între cele două echipe
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Liverpool - Chelsea: a doua finală stagională între cele două echipe

Meciul Arsenal - Liverpool, din Cupa Ligii Angliei, a fost reprogramat

Liverpool, eșec pe Anfield cu Leeds! Echipa lui Jurgen Klopp, la 10 puncte  de podium în Premier League - Eurosport
Liverpool, eșec pe Anfield cu Leeds! Echipa lui Jurgen Klopp, la 10 puncte de podium în Premier League - Eurosport

L-ați uitat pe Haaland? Pont în cotă 3.70 pentru Manchester City – Liverpool,  derby în EFL
L-ați uitat pe Haaland? Pont în cotă 3.70 pentru Manchester City – Liverpool, derby în EFL

Video | Inter - Liverpool 0-2, în optimile UCL. Firmino și Salah, decisivi  în ultimul sfert de oră la Milano
Video | Inter - Liverpool 0-2, în optimile UCL. Firmino și Salah, decisivi în ultimul sfert de oră la Milano

Chelsea - Liverpool 2-2. Supermeci în Premier League