Comparaţie Mire Control livive escore.in ro tenis Menţiune Merita Semn

LIVE SCORE Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala US Open 2022 » Stiri Suceava  Online
LIVE SCORE Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala US Open 2022 » Stiri Suceava Online

Ana Bogdan a învins jucătoarea care i-a încheiat cariera Serenei Williams:  victorie și în contul Irinei Begu, la București | Sport.ro
Ana Bogdan a învins jucătoarea care i-a încheiat cariera Serenei Williams: victorie și în contul Irinei Begu, la București | Sport.ro

Simona Halep, calificare dramatică în finală la Toronto!

Veşti bune de la Ruse şi rele de la Jaqueline! Gabi e în semifinale la  Monastir
Veşti bune de la Ruse şi rele de la Jaqueline! Gabi e în semifinale la Monastir

Elena Rybakina este noua campioană de la Wimbledon 2022. A învins-o pe  Jabeur in 3 seturi - Playtech Știri
Elena Rybakina este noua campioană de la Wimbledon 2022. A învins-o pe Jabeur in 3 seturi - Playtech Știri

Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul  doi | DCNews
Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul doi | DCNews

Irina Bara merge în sferturi la WTA 250 Bogota și se apropie la două  victorii de intrarea în premieră în top 100 WTA | Sport.ro
Irina Bara merge în sferturi la WTA 250 Bogota și se apropie la două victorii de intrarea în premieră în top 100 WTA | Sport.ro

Simona Halep - Jessica Pegula, LIVE SCORE. Rezultat final la Toronto |  DCNews
Simona Halep - Jessica Pegula, LIVE SCORE. Rezultat final la Toronto | DCNews

Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate de la US Open 2022! România a rămas  fără reprezentante la New York + "Sori" a aruncat cu racheta de nervi -  Antena Sport
Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate de la US Open 2022! România a rămas fără reprezentante la New York + "Sori" a aruncat cu racheta de nervi - Antena Sport

Clubul de tenis VVS Orhei

Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep - Paula Badosa

Simona Halep - Jil Teichmann, LIVE SCORE, ora 20:00. "Simo" luptă pentru  calificarea în sferturi la Toronto. Duel în premieră pentru româncă » Stiri  Suceava Online
Simona Halep - Jil Teichmann, LIVE SCORE, ora 20:00. "Simo" luptă pentru calificarea în sferturi la Toronto. Duel în premieră pentru româncă » Stiri Suceava Online

Novak Djokovic, forfait pentru meciurile din Cupa Davis: "Va lipsi din  motive personale!" Când revine Nole în competiții - Eurosport
Novak Djokovic, forfait pentru meciurile din Cupa Davis: "Va lipsi din motive personale!" Când revine Nole în competiții - Eurosport

Novak Djokovic - Nick Kyrgios 4-6, 6-3, 6-4, 7-6(3) în finala Wimbledon  2022! Moment istoric în tenis, cifre incredibile pentru jucătorul sârb -  Playsport
Novak Djokovic - Nick Kyrgios 4-6, 6-3, 6-4, 7-6(3) în finala Wimbledon 2022! Moment istoric în tenis, cifre incredibile pentru jucătorul sârb - Playsport

Alexander Zverev, noul campion olimpic la tenis: „Toți experții au spus că  alții sunt mai buni decât mine” - HotNews.ro
Alexander Zverev, noul campion olimpic la tenis: „Toți experții au spus că alții sunt mai buni decât mine” - HotNews.ro

LIVE SCORE Wimbledon 2019 | Simona Halep s-a calificat în turul 2, după un  final irezistibil
LIVE SCORE Wimbledon 2019 | Simona Halep s-a calificat în turul 2, după un final irezistibil

Simona Halep - Elena Rybakina, rezultat final la US Open 2021. Thriller la  Flushing Meadows | DCNews
Simona Halep - Elena Rybakina, rezultat final la US Open 2021. Thriller la Flushing Meadows | DCNews

Veste uriaşă pentru Mihaela Buzărnescu. Eliminată în calificări, sportiva a  fost acceptată ca lucky loser pe tabloul principal de la Roland Garros.  România are şapte reprezentante
Veste uriaşă pentru Mihaela Buzărnescu. Eliminată în calificări, sportiva a fost acceptată ca lucky loser pe tabloul principal de la Roland Garros. România are şapte reprezentante

LIVE STREAM ONLINE. Simona Halep - Angelique Kerber, meci în sferturile de  finală de la Eastbourne 2019. - Forbes.ro
LIVE STREAM ONLINE. Simona Halep - Angelique Kerber, meci în sferturile de finală de la Eastbourne 2019. - Forbes.ro

Ce performanță! După Halep, încă două românce sunt în turul 3 la Roland  Garros: Patricia Țig și Irina Bara. Ana Bogdan, eliminată
Ce performanță! După Halep, încă două românce sunt în turul 3 la Roland Garros: Patricia Țig și Irina Bara. Ana Bogdan, eliminată

Marele' Federer se înclină în fața lui Nadal după un nou titlu la Roland  Garros: „Mi-am spus: 'Nu se poate!'” Ce a spus despre revenirea pe teren |  Sport.ro
Marele' Federer se înclină în fața lui Nadal după un nou titlu la Roland Garros: „Mi-am spus: 'Nu se poate!'” Ce a spus despre revenirea pe teren | Sport.ro

Gabriela Ruse, eliminată de la Australian Open de Veronika Kudermetova. Tot  miercuri a părăsit turneul și Jaqueline Cristian - B1TV.ro
Gabriela Ruse, eliminată de la Australian Open de Veronika Kudermetova. Tot miercuri a părăsit turneul și Jaqueline Cristian - B1TV.ro

Simona Halep, eliminată surprinzător în primul tur la US Open. A pierdut în  decisiv, deși câștigase la zero setul al doilea | Digi24
Simona Halep, eliminată surprinzător în primul tur la US Open. A pierdut în decisiv, deși câștigase la zero setul al doilea | Digi24

Simona Halep, victorie la primul meci de la Gipssland Trophy, 6-4, 6-4 cu  Anastasia Potapova
Simona Halep, victorie la primul meci de la Gipssland Trophy, 6-4, 6-4 cu Anastasia Potapova

Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem  consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia live score în finala de la WTA Toronto.  Jucătoarea noastră câștigă titlul - IMPACT.ro
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia live score în finala de la WTA Toronto. Jucătoarea noastră câștigă titlul - IMPACT.ro