Pâine fundație Timp meci tenis us open reînvia repetiţie Mintal

Iga Swiatek trece de Aryna Sabalenka, se califică în finala US Open! Avem  Iga vs Ons pentru titlu - Treizecizero
Iga Swiatek trece de Aryna Sabalenka, se califică în finala US Open! Avem Iga vs Ons pentru titlu - Treizecizero

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Camila Giorgi de la US Open

Carlos Alcaraz - Casper Ruud se întâlnesc în finala masculină de la US Open  » Meci cu trofeul și locul 1 ATP pe masă
Carlos Alcaraz - Casper Ruud se întâlnesc în finala masculină de la US Open » Meci cu trofeul și locul 1 ATP pe masă

US Open 2021 | Meci istoric: Maria Sakkari o învinge pe Bianca Andreescu,  după o partidă memorabilă - Eurosport
US Open 2021 | Meci istoric: Maria Sakkari o învinge pe Bianca Andreescu, după o partidă memorabilă - Eurosport

Carlos Alcaraz trece de Sinner după un meci maraton și e în penultimul act!  Cum arată tabloul semifinalelor la US Open - Eurosport
Carlos Alcaraz trece de Sinner după un meci maraton și e în penultimul act! Cum arată tabloul semifinalelor la US Open - Eurosport

Halep - Rybakina 7-6, 4-6, 6-3: Simona Halep, în optimile US Open după o  victorie ireală! Când va juca următorul meci | Sport.ro
Halep - Rybakina 7-6, 4-6, 6-3: Simona Halep, în optimile US Open după o victorie ireală! Când va juca următorul meci | Sport.ro

Favoriții Djokovic, la 4 meciuri de istorie! Sârbul e în optimi la US Open,  după un meci greu cu Nishikori - Eurosport
Favoriții Djokovic, la 4 meciuri de istorie! Sârbul e în optimi la US Open, după un meci greu cu Nishikori - Eurosport

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Daria Snigur de la US Open

S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va  fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport
S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport

Scene uluitoare la US Open 2022, azi noapte, la finalul meciului dintre  Marta Kostyuc și Viktoria Azarenka. Ucrainianca nu a dat mâna cu adversara  sa - Playsport
Scene uluitoare la US Open 2022, azi noapte, la finalul meciului dintre Marta Kostyuc și Viktoria Azarenka. Ucrainianca nu a dat mâna cu adversara sa - Playsport

Ana Bogdan, protagonistă în cel mai lung meci la feminin din istoria US Open!  Cât a stat pe teren cu Rebeka Masarova
Ana Bogdan, protagonistă în cel mai lung meci la feminin din istoria US Open! Cât a stat pe teren cu Rebeka Masarova

VIDEO US Open: Rafael Nadal, set pierdut cu locul 198 ATP - Ibericul, meci  de peste trei ore - HotNews.ro
VIDEO US Open: Rafael Nadal, set pierdut cu locul 198 ATP - Ibericul, meci de peste trei ore - HotNews.ro

ReveniriDeLegendă Novak Djokovic e în finala US Open 2021, după un meci  incredibil de 5 seturi cu Alexander Zverev - Eurosport
ReveniriDeLegendă Novak Djokovic e în finala US Open 2021, după un meci incredibil de 5 seturi cu Alexander Zverev - Eurosport

US Open: Meciuri interesante în sferturile feminine - O singură  câștigătoare de Grand Slam rămasă în competiție - HotNews.ro
US Open: Meciuri interesante în sferturile feminine - O singură câștigătoare de Grand Slam rămasă în competiție - HotNews.ro

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!

Carlos Alcaraz, eşec la primul meci ca lider ATP, după ce a triumfat la US  Open: "Nu sunt într-o condiţie fizică foarte bună”
Carlos Alcaraz, eşec la primul meci ca lider ATP, după ce a triumfat la US Open: "Nu sunt într-o condiţie fizică foarte bună”

PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021,  după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021, după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Și-au mai rămas doar opt! Meciurile de foc anunțate pentru sferturile de  finală ale US Open 2022: Nick Kyrgios, favorit? | Sport.ro
Și-au mai rămas doar opt! Meciurile de foc anunțate pentru sferturile de finală ale US Open 2022: Nick Kyrgios, favorit? | Sport.ro

Ana Bogdan, învinsă încredibil în cel mai lung meci din istoria US Open

Răbufnirea Soranei Cîrstea la adresa WTA: ”E un haos general!” Românca a  cedat nervos și în
Răbufnirea Soranei Cîrstea la adresa WTA: ”E un haos general!” Românca a cedat nervos și în

Eliminată în primul meci la Montreal, Simona Halep este încrezătoare  într-un parcurs bun la US Open: Sunt mulțumită de evoluția mea | Digi24
Eliminată în primul meci la Montreal, Simona Halep este încrezătoare într-un parcurs bun la US Open: Sunt mulțumită de evoluția mea | Digi24