Home

fire Ştergere Ocupa ora meci tenis buzarnescu 2018 strasbourg cel mai cupru evidență

Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, finaliste în proba de dublu de la  Eastbourne | Digi24
Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, finaliste în proba de dublu de la Eastbourne | Digi24

VIDEO Mihaela Buzărnescu, victorie IMPRESIONANTĂ în fața Elinei Svitolina »  Adversar infernal în semifinale la Birmingham
VIDEO Mihaela Buzărnescu, victorie IMPRESIONANTĂ în fața Elinei Svitolina » Adversar infernal în semifinale la Birmingham

Mihaela Buzărnescu, poveste incredibilă. Cum s-a îndrăgostit România de ea  - Fanatik.ro
Mihaela Buzărnescu, poveste incredibilă. Cum s-a îndrăgostit România de ea - Fanatik.ro

Mihaela Buzărnescu, în semifinalele turneului de la San Jose | Digi24

Mihaela Buzărnescu, în finala probei de dublu a turneului de la Budapesta

Buzărnescu - Svitolina 6-3, 7-5. Victoria carierei pentru Mihaela, după un  meci uriaş. Calificare în optimi, la RG
Buzărnescu - Svitolina 6-3, 7-5. Victoria carierei pentru Mihaela, după un meci uriaş. Calificare în optimi, la RG

Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca,  accidentată, s-a retras înainte de finală
Mihaela Buzărnescu și Irina Kromacheva, vicecampioane la Bastad. Românca, accidentată, s-a retras înainte de finală

Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinale... | News.ro

ROLAND GARROS. MIHAELA BUZĂRNESCU-MADISON KEYS ONLINE STREAM LIVE VIDEO  EUROSPORT. Meci istoric pentru Buzărnescu
ROLAND GARROS. MIHAELA BUZĂRNESCU-MADISON KEYS ONLINE STREAM LIVE VIDEO EUROSPORT. Meci istoric pentru Buzărnescu

WTA Strasbourg: Mihaela Buzărnescu, în optimi după un meci maraton de două  ore și 50 de minute - HotNews.ro
WTA Strasbourg: Mihaela Buzărnescu, în optimi după un meci maraton de două ore și 50 de minute - HotNews.ro

Mihaela Buzărnescu, campioană la turneul WTA de la Budapesta în proba de  dublu! Al treilea titlu al carierei pentru româncă | VIDEO
Mihaela Buzărnescu, campioană la turneul WTA de la Budapesta în proba de dublu! Al treilea titlu al carierei pentru româncă | VIDEO

Tenis: Raluca Olaru s-a calificat în sferturile probei de dublu la  Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Raluca Olaru s-a calificat în sferturile probei de dublu la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu și Fanny Stollar, campioane în proba de dublu de la  Budapesta - HotNews.ro
Mihaela Buzărnescu și Fanny Stollar, campioane în proba de dublu de la Budapesta - HotNews.ro

Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, învinse în sferturile probei de dublu  la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, învinse în sferturile probei de dublu la Strasbourg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Mihaela Buzărnescu, învinsă în optimi la Roland Garros în doar o oră -  Stirileprotv.ro
Mihaela Buzărnescu, învinsă în optimi la Roland Garros în doar o oră - Stirileprotv.ro

Mihaela Buzărnescu, despre meciul cu liderul mondial Iga Swiatek din Billie  Jean King Cup: Nu am nimic de pierdut şi vreau să fac cel mai bun meci -  Stiri pe surse -
Mihaela Buzărnescu, despre meciul cu liderul mondial Iga Swiatek din Billie Jean King Cup: Nu am nimic de pierdut şi vreau să fac cel mai bun meci - Stiri pe surse -

Mihaela Buzărnescu, în turul doi la Strasbourg!

A fost anunțată ora meciului Mihaela Buzărnescu - Elina Svitolina! | Antena  1
A fost anunțată ora meciului Mihaela Buzărnescu - Elina Svitolina! | Antena 1

Mihaela Buzărnescu, câștigătoarea probei de dublu de la Budapesta – Monden

Video | Ce performanță! Mihaela Buzărnescu, campioană la Budapesta, la dublu

Mihaela Buzarnescu, la a treia semifinala a anului! Calificare fantastica  la Strasbourg, dupa un meci perfect | Sport.ro
Mihaela Buzarnescu, la a treia semifinala a anului! Calificare fantastica la Strasbourg, dupa un meci perfect | Sport.ro

LIVE BLOG România la Roland Garros | Mihaela Buzărnescu, OUT în turul 2.  Cîrstea e în turul 3 - Eurosport
LIVE BLOG România la Roland Garros | Mihaela Buzărnescu, OUT în turul 2. Cîrstea e în turul 3 - Eurosport

Video | Mihaela Buzărnescu, învinsă în semifinale la Strasbourg după ce a  fost la două puncte de victorie
Video | Mihaela Buzărnescu, învinsă în semifinale la Strasbourg după ce a fost la două puncte de victorie

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Visul frumos s-a terminat: Mihaela Buzarnescu - Serena Williams 3-6, 7-5,  1-6 in turul doi la Roland Garros! Buzarnescu a jucat admirabil in setul  secund | Sport.ro
Visul frumos s-a terminat: Mihaela Buzarnescu - Serena Williams 3-6, 7-5, 1-6 in turul doi la Roland Garros! Buzarnescu a jucat admirabil in setul secund | Sport.ro

Video | Buzărnescu și Olaru au produs surpriza la Strasbourg şi le-au  trimis acasă pe principalele favorite
Video | Buzărnescu și Olaru au produs surpriza la Strasbourg şi le-au trimis acasă pe principalele favorite