Home

semnătură zadarnici conversie scorul fcsb educa hârtie cheekbone

FCSB - Rapid Live Video Online în etapa 17 din Superliga

Victorie la scor pentru FCSB în Superligă, 5-1 cu CS Mioveni - Sport Alert

Căpitanul Claudiu Keșeru deschide scorul în FCSB - Academica, printr-o  execuție de efect | VIDEO
Căpitanul Claudiu Keșeru deschide scorul în FCSB - Academica, printr-o execuție de efect | VIDEO

VIDEO | FCSB - FC Botoşani 3-1. Gheorghe, Stoica şi Tănase întorc scorul în  repriza a doua. Ocazii incredibile de gol pe final
VIDEO | FCSB - FC Botoşani 3-1. Gheorghe, Stoica şi Tănase întorc scorul în repriza a doua. Ocazii incredibile de gol pe final

Fotbal: Victorie la scor pentru FCSB în Superligă cu CS Mioveni |  adevarul.ro
Fotbal: Victorie la scor pentru FCSB în Superligă cu CS Mioveni | adevarul.ro

FCSB - Viking 1-2. "Vikingii" au întors scorul după ce Florinel Coman a  lovit primul, în minutul 3
FCSB - Viking 1-2. "Vikingii" au întors scorul după ce Florinel Coman a lovit primul, în minutul 3

FCSB - FC Voluntari 4-0. Roș-albaștrii, la 5 puncte de CFR Cluj!

⚽CEEE GOOOOL dă Tavi Popescu!! FCSB deschide scorul cu CFR - YouTube

FCSB a pierdut turul cu Viking, după un meci pe care l-a dominat copios!  Calificarea e încă posibilă - Eurosport
FCSB a pierdut turul cu Viking, după un meci pe care l-a dominat copios! Calificarea e încă posibilă - Eurosport

Cele mai interesante cifre al derby-ului Rapid - FCSB! Scorul preferat e 1-1

FCSB a deschis scorul în meciul cu Rapid după o gafă uriașă în defensiva  giuleștenilor! | Sport.ro
FCSB a deschis scorul în meciul cu Rapid după o gafă uriașă în defensiva giuleștenilor! | Sport.ro

Principala problemă remarcată la FCSB după înfrângerile cu Silkeborg!  "Echipa a fost surprinsă" - Eurosport
Principala problemă remarcată la FCSB după înfrângerile cu Silkeborg! "Echipa a fost surprinsă" - Eurosport

0-10 cu Silkeborg a schimbat ordinea căpitanilor de la FCSB! Decizia luată  de Nicolae Dică - Eurosport
0-10 cu Silkeborg a schimbat ordinea căpitanilor de la FCSB! Decizia luată de Nicolae Dică - Eurosport

Andrea Compagno, confuz după victoria FCSB-ului: ”Am deschis scorul, dar  ne-au egalat”. Ce spune despre Omrani
Andrea Compagno, confuz după victoria FCSB-ului: ”Am deschis scorul, dar ne-au egalat”. Ce spune despre Omrani

FCSB a pierdut pe teren propriu, scor 1-2, meciul... | News.ro

AS47 - FC Fcsb II 1-2 STEAUA Scorul final 1-2 pentru Steaua București 90 -  ⚽GOLLLLLLLLL ANTOHI!!!! 85 - se joacă pe contre, ambele echipe caută  victoria 80 - deși au refuzat
AS47 - FC Fcsb II 1-2 STEAUA Scorul final 1-2 pentru Steaua București 90 - ⚽GOLLLLLLLLL ANTOHI!!!! 85 - se joacă pe contre, ambele echipe caută victoria 80 - deși au refuzat

Alin Șeroni, la finalul înfrângerii cu FCSB: ”Dacă deschideam noi scorul,  altul era rezultatul”
Alin Șeroni, la finalul înfrângerii cu FCSB: ”Dacă deschideam noi scorul, altul era rezultatul”

FCSB - FC Botoșani 3-1. Răsturnare de scor pe Arena Națională

FCSB a obținut a patra victorie consecutivă în SuperLigă și a ajuns la două  puncte de podium - Eurosport
FCSB a obținut a patra victorie consecutivă în SuperLigă și a ajuns la două puncte de podium - Eurosport

FCSB se impune în fața lui Dinamo. Scor final: 1-0 – Evenimentul Zilei

VIDEO | Dezastru pentru FCSB! Saburtalo deschide scorul, cu o execuţie de  la distanţă, în finalul primei reprize
VIDEO | Dezastru pentru FCSB! Saburtalo deschide scorul, cu o execuţie de la distanţă, în finalul primei reprize

Dan Nistor, sincer după înfrângerea cu FCSB: ”Scorul putea să fie mult mai  mare”
Dan Nistor, sincer după înfrângerea cu FCSB: ”Scorul putea să fie mult mai mare”

Cea mai mare umilință din istoria FCSB-ului. O singură echipă românească a  suferit o rușine mai mare în Europa
Cea mai mare umilință din istoria FCSB-ului. O singură echipă românească a suferit o rușine mai mare în Europa

Cum a deschis scorul FCSB în meciul cu UTA! Penalty-ul obținut de Octavian  Popescu | Sport.ro
Cum a deschis scorul FCSB în meciul cu UTA! Penalty-ul obținut de Octavian Popescu | Sport.ro

FCSB - Wikipedia

Un derby pentru istorie: FCSB spulberă Dinamo cu 6-0, cea mai mare  diferenţă de scor înregistrată vreodată | Observatornews.ro
Un derby pentru istorie: FCSB spulberă Dinamo cu 6-0, cea mai mare diferenţă de scor înregistrată vreodată | Observatornews.ro

FCSB RAPID: 3-1. Derby cu scandal în tribune, decis în prelungiri