Home

Presupunere alinia Subiectiv serviciu fara replica in tenis bolț Detectiv conduce

Sorana Cîrstea, fără replică în faţa estoniencei Kontaveit, la Ostrava

Un meci de uitat! Jaqueline Cristian, fără replică în fața lui Elise  Mertens. Scor "apăsător" | Sport.ro
Un meci de uitat! Jaqueline Cristian, fără replică în fața lui Elise Mertens. Scor "apăsător" | Sport.ro

Primul serviciu | Open Tenis

LIVE Simona Halep - Caroline Garcia, turul 1 Doha, de la ora 14:30

Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons  Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport
Simona Halep, eliminată în semifinale la Wimbledon! Elena Rybakina – Ons Jabeur, finala feminină din 2022 - Eurosport

Simona, fără replică în fața unei jucătoare aflate în zi de grație! Halep a  fost învinsă
Simona, fără replică în fața unei jucătoare aflate în zi de grație! Halep a fost învinsă

Tenis: Simona Halep va juca finala turneului Melbourne Summer Set 1 |  replicaonline.ro
Tenis: Simona Halep va juca finala turneului Melbourne Summer Set 1 | replicaonline.ro

Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze, calificate în semifinalele probei  de dublu la Valencia | replicaonline.ro
Tenis: Irina Bara şi Ekaterine Gorgodze, calificate în semifinalele probei de dublu la Valencia | replicaonline.ro

Ce spune Simona Halep despre un nou duel cu Amanda Anisimova, după ce  lăsat-o fără replică acum două săptămâni
Ce spune Simona Halep despre un nou duel cu Amanda Anisimova, după ce lăsat-o fără replică acum două săptămâni

Favoriții Elina Svitolina s-a calificat fără mari emoții în turul 3, după o  victorie în 2 seturi cu Rebeka Masarova - Eurosport
Favoriții Elina Svitolina s-a calificat fără mari emoții în turul 3, după o victorie în 2 seturi cu Rebeka Masarova - Eurosport

VIDEO | Fără replică! Simona Halep, lovitură fulgerătoare în meciul cu Ons  Jabeur la Dubai
VIDEO | Fără replică! Simona Halep, lovitură fulgerătoare în meciul cu Ons Jabeur la Dubai

O jucătoare a inventat o nouă tehnică la serviciu, dar a fost ironizată

Gabriela Ruse a produs o mare surpriză în primul tur de la US Open +  Jaqueline Cristian, înfrângere la primul meci după pauza de 6 luni
Gabriela Ruse a produs o mare surpriză în primul tur de la US Open + Jaqueline Cristian, înfrângere la primul meci după pauza de 6 luni

Tenis: Victorie frumoasă reuşită de Marius Copil în faţa lui Gilles Simon  la Barletta | replicaonline.ro
Tenis: Victorie frumoasă reuşită de Marius Copil în faţa lui Gilles Simon la Barletta | replicaonline.ro

Încerc să joc fără să-mi pese de faza competiției.” Prima reacție a Soranei  Cîrstea după calificarea în optimi la AO 22 | Sport.ro
Încerc să joc fără să-mi pese de faza competiției.” Prima reacție a Soranei Cîrstea după calificarea în optimi la AO 22 | Sport.ro

Ruse și Cîrstea, fără replică la Miami! Begu „ține steagul ridicat“!

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Birmingham |  replicaonline.ro
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Birmingham | replicaonline.ro

Cîrstea, fără replică în fața braziliencei Beatriz Haddad Maia! Românca,  eliminată din primul tur | Sport.ro
Cîrstea, fără replică în fața braziliencei Beatriz Haddad Maia! Românca, eliminată din primul tur | Sport.ro

Tenis: Rafael Nadal salută prezenţa lui Novak Djokovic la Australian Open |  replicaonline.ro
Tenis: Rafael Nadal salută prezenţa lui Novak Djokovic la Australian Open | replicaonline.ro

Irina Begu - Iga Swiatek, LIVE SCORE, ora 13:00, în turul al treilea, la  Wimbledon
Irina Begu - Iga Swiatek, LIVE SCORE, ora 13:00, în turul al treilea, la Wimbledon

O jucătoare din Rusia face declarații pro-Putin: „M-am săturat să tac! Să  vă spun de 2014”
O jucătoare din Rusia face declarații pro-Putin: „M-am săturat să tac! Să vă spun de 2014”

Tenis: Ana Bogdan s-a oprit în sferturile turneului de la Limoges |  replicaonline.ro
Tenis: Ana Bogdan s-a oprit în sferturile turneului de la Limoges | replicaonline.ro

Țara care a dat un învingător la simplu, la Wimbledon, ar putea rămâne fără  vreun jucător de tenis - Eurosport
Țara care a dat un învingător la simplu, la Wimbledon, ar putea rămâne fără vreun jucător de tenis - Eurosport

Gabriela Ruse s-a impus la Dubai. Românca a lăsat-o fără replică pe  adversara ei - Playsport
Gabriela Ruse s-a impus la Dubai. Românca a lăsat-o fără replică pe adversara ei - Playsport

Cum se executa serviciul in tenis. - YouTube

VIDEO Spectacol total: Lovitura superba Federer, Nadal fara replica -  HotNews.ro
VIDEO Spectacol total: Lovitura superba Federer, Nadal fara replica - HotNews.ro