Home

Neautorizat familie Ridicol tenis halep turneu tigru luminos Legate de

Simona Halep a trecut de bariera de 40 de milioane de dolari câștigați doar  din tenis după turneul de la Toronto
Simona Halep a trecut de bariera de 40 de milioane de dolari câștigați doar din tenis după turneul de la Toronto

Simona Halep s-a calificat fără probleme în semifinalele turneului de la  Praga | Digi24
Simona Halep s-a calificat fără probleme în semifinalele turneului de la Praga | Digi24

Tenis: Simona Halep, în optimile de finală la turneul de la Birmingham  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, în optimile de finală la turneul de la Birmingham (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, pas pentru turneul de la Sydney!

Simona Halep speră la Turneul Campioanelor. Cum arată clasamentul actualizat

VIDEO Simona Halep a anunțat primul turneu la care va participa după  accidentare - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep a anunțat primul turneu la care va participa după accidentare - HotNews.ro

Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră +  anunțul organizatorilor - Eurosport
Simona Halep, prima confirmare pentru 2022! Unde va participa în premieră + anunțul organizatorilor - Eurosport

Răsturnare de situație cu Simona Halep. Anunțul oficial despre turneul unde  trebuia să joace - Playtech Știri
Răsturnare de situație cu Simona Halep. Anunțul oficial despre turneul unde trebuia să joace - Playtech Știri

Simona Halep a câștigat Turneul de la Toronto

FOTO Mesajul Simonei Halep după eliminarea de la Madrid, primul turneu la  care a fost antrenată de Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
FOTO Mesajul Simonei Halep după eliminarea de la Madrid, primul turneu la care a fost antrenată de Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Care sunt următoarele două turnee la care va merge Simona Halep în America.  Ambele sunt transmise de Digi Sport
Care sunt următoarele două turnee la care va merge Simona Halep în America. Ambele sunt transmise de Digi Sport

Când revine, de fapt, Simona Halep în circuitul WTA: rupe tradiția și sare  peste un turneu important de zgură | Sport.ro
Când revine, de fapt, Simona Halep în circuitul WTA: rupe tradiția și sare peste un turneu important de zgură | Sport.ro

Simona Halep urcă în clasamentul WTA după turneul de la Birmingham! Pe ce  poziție poate ajunge - Eurosport
Simona Halep urcă în clasamentul WTA după turneul de la Birmingham! Pe ce poziție poate ajunge - Eurosport

Traseu anevoios pentru Simona Halep la turneul WTA1000 din Toronto

Simona Halep a fost eliminată de Caroline Garcia în primul tur al turneului  de tenis de
Simona Halep a fost eliminată de Caroline Garcia în primul tur al turneului de tenis de

Simona Halep, echipament nou la primul turneu oficial din 2021! Ținuta care  i-a purtat noroc în
Simona Halep, echipament nou la primul turneu oficial din 2021! Ținuta care i-a purtat noroc în

Digi Sport transmite următorul turneu la care participă Simona Halep

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep A CÂŞTIGAT TURNEUL CAMPIOANELOR de la Sofia

Decizia care sfidează antidopingul mondial! Simona Halep, pusă pe afiș!

Simona Halep a PIERDUT finala turneului de la Madrid

Simona Halep a anunțat la ce turnee joacă în următoarele 3 luni: "Vreau să  merg acolo înaine să mă las" - Eurosport
Simona Halep a anunțat la ce turnee joacă în următoarele 3 luni: "Vreau să merg acolo înaine să mă las" - Eurosport

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

Simona Halep a câștigat al 24-lea turneu WTA din carieră, la Toronto/ Halep  va urca pe locul 6 în clasamentul mondial
Simona Halep a câștigat al 24-lea turneu WTA din carieră, la Toronto/ Halep va urca pe locul 6 în clasamentul mondial

Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală  adjudecată în trei seturi - STIRILE TRANSILVANIEI
Simona Halep a câștigat turneul de tenis de la Toronto, după o finală adjudecată în trei seturi - STIRILE TRANSILVANIEI