Home

terasă rulou blând tenis sydney 2018 premii si puncte wta magician A dezactiva Raritate

Tenis: Jaqueline Cristian s-a oprit în optimi la Sydney (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Jaqueline Cristian s-a oprit în optimi la Sydney (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului WTA de la Sydney.  Romanca a invins-o in sferturi pe Karolina Pliskova - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului WTA de la Sydney. Romanca a invins-o in sferturi pe Karolina Pliskova - Stirileprotv.ro

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport

Jaqueline Cristian, eliminată în optimi de la WTA Sydney de campioana de la  Roland Garros - HotNews.ro
Jaqueline Cristian, eliminată în optimi de la WTA Sydney de campioana de la Roland Garros - HotNews.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 la Madrid.  Îi va intra în cont o sumă cu mai multe zerouri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 2 la Madrid. Îi va intra în cont o sumă cu mai multe zerouri

Gabriela Ruse s-a calificat în optimile turneului de la Sydney (WTA)

Halep, titlul 23 în WTA | Buna ziua Brasov

Cîrstea, Cristian și Begu vor avea adversare dificile în primul tur de la  Sankt Petersburg - Eurosport
Cîrstea, Cristian și Begu vor avea adversare dificile în primul tur de la Sankt Petersburg - Eurosport

Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în optimile turneului de la Sydney (WTA)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în optimile turneului de la Sydney (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, prima reacţie după eliminarea în turul 1 de la US Open 2022:  "Nu am găsit soluția potrivită" - Fanatik.ro
Simona Halep, prima reacţie după eliminarea în turul 1 de la US Open 2022: "Nu am găsit soluția potrivită" - Fanatik.ro

Zi neagră pentru românce în Australia! Jaqueline Cristian și Gabriela Ruse,  învinse în optimile turneului WTA
Zi neagră pentru românce în Australia! Jaqueline Cristian și Gabriela Ruse, învinse în optimile turneului WTA

Emma Răducanu - Elena Rybakina 0-6, 1-6 » Campioana de la US Open,  înfrângere drastică la Sydney
Emma Răducanu - Elena Rybakina 0-6, 1-6 » Campioana de la US Open, înfrângere drastică la Sydney

Simona Halep, prima victorie in 2016. Romanca a invins-o la Sydney pe  Caroline Garcia si s-a calificat in sferturi - Stirileprotv.ro
Simona Halep, prima victorie in 2016. Romanca a invins-o la Sydney pe Caroline Garcia si s-a calificat in sferturi - Stirileprotv.ro

WTA Sydney: Jaqueline Cristian, calificare în optimi unde o va înfrunta pe  Barbora Krejcikova | Cuget Liber
WTA Sydney: Jaqueline Cristian, calificare în optimi unde o va înfrunta pe Barbora Krejcikova | Cuget Liber

Irina Bara s-a calificat în optimile de finală la turneul WTA Bogota

Gabriela Ruse, în optimi la Sydney. Are meci de foc, contra finalistei de  la Turneul Campioanelor - Eurosport
Gabriela Ruse, în optimi la Sydney. Are meci de foc, contra finalistei de la Turneul Campioanelor - Eurosport

Simona Halep a ratat calificarea in finala turneului de la Sydney.  Kuznetova a castigat cu 7-6, 4-6, 6-3 - Stirileprotv.ro
Simona Halep a ratat calificarea in finala turneului de la Sydney. Kuznetova a castigat cu 7-6, 4-6, 6-3 - Stirileprotv.ro

Tenis: Gabriela Ruse, calificată pe tabloul principal la Sydney (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse, calificată pe tabloul principal la Sydney (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Melbourne Summer Set 1: Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse, în  optimi. Tenismena o va înfrunta în sferturi pe elveţianca Viktorija Golubic
Melbourne Summer Set 1: Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse, în optimi. Tenismena o va înfrunta în sferturi pe elveţianca Viktorija Golubic

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma | Digi24

wta - VIVA FM

Video | Gabriela Ruse, eliminată de la Winners Open de Lesia Tsurenko, 3-6,  3-6. Programul meciurilor de marți, transmise la Digi Sport
Video | Gabriela Ruse, eliminată de la Winners Open de Lesia Tsurenko, 3-6, 3-6. Programul meciurilor de marți, transmise la Digi Sport

Simona Halep s-a retras de la turneul WTA de la Sydney - HotNews.ro

Simona Halep a învins-o pe Lesia Ţurenko și a urcat pe locul 2 WTA -  Stiri.md - Stiri.md
Simona Halep a învins-o pe Lesia Ţurenko și a urcat pe locul 2 WTA - Stiri.md - Stiri.md

Muguruza s-a retras de la Sydney. "Durerea a revenit"