Înregistrare Numele tentativ Vino cu tenis turneul hamburg 2019 finalistii presăra Lanterne psihologic

Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a  fost realizată de Andrei Pavel
Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a fost realizată de Andrei Pavel

Hamburg European Open 2023 - Tenis știri & rezultate - Eurosport

Roger Federer - Wikipedia

Hamburg European Open | Join us 2023 – WTA Official

Alexandra Cadanțu, aproape de tabloul principal de la Hamburg!

Basilashvili Claims Second Straight Hamburg Crown | ATP Tour | Tennis

Stefan Palosi

WTA “Winners Open” Cluj-Napoca 2021: Andrea Petkovic a câştigat al 7-lea  titlu al carierei, primul după mai bine de şase ani | TENISite
WTA “Winners Open” Cluj-Napoca 2021: Andrea Petkovic a câştigat al 7-lea titlu al carierei, primul după mai bine de şase ani | TENISite

Turneul de tenis de la Hamburg - Wikipedia

Gabriela Ruse, turneul carierei: S-a calificat în finală la Hamburg după ce  a învins-o pe principala favorită - HotNews.ro
Gabriela Ruse, turneul carierei: S-a calificat în finală la Hamburg după ce a învins-o pe principala favorită - HotNews.ro

WTA Adelaide: Ons Jabeur vs Sorana Cîrstea - Nu mai e loc de surprize -  HotNews.ro
WTA Adelaide: Ons Jabeur vs Sorana Cîrstea - Nu mai e loc de surprize - HotNews.ro

VIDEO Indian Wells: Finala masculină pe care nu ar fi pariat nimeni -  HotNews.ro
VIDEO Indian Wells: Finala masculină pe care nu ar fi pariat nimeni - HotNews.ro

Turneul Campionilor 2021 | Cum arată cele două grupe ale ultimei mari  competiții a anului - Eurosport
Turneul Campionilor 2021 | Cum arată cele două grupe ale ultimei mari competiții a anului - Eurosport

Tenis: Alexander Zverev va reveni în decembrie în turnee demonstrative |  replicaonline.ro
Tenis: Alexander Zverev va reveni în decembrie în turnee demonstrative | replicaonline.ro

Ce performanţă! Calificarea în finala de la Hamburg îi aduce Gabrielei Ruse  cel mai mare cec din carieră
Ce performanţă! Calificarea în finala de la Hamburg îi aduce Gabrielei Ruse cel mai mare cec din carieră

ATP Shanghai 2019: Alexander Zverev revine într-o finală Masters 1000 după  un an şi cinci luni | TENISite
ATP Shanghai 2019: Alexander Zverev revine într-o finală Masters 1000 după un an şi cinci luni | TENISite

Semifinala romaneasca din turneul WTA de la Budapesta, anulata! Motivul din  spatele deciziei. O noua saptamana, o noua finala WTA jucata de o romanca |  Sport.ro
Semifinala romaneasca din turneul WTA de la Budapesta, anulata! Motivul din spatele deciziei. O noua saptamana, o noua finala WTA jucata de o romanca | Sport.ro

Simona Halep nu mai e pe locul 3 în clasamentul WTA. Cine a "detronat-o" și  ce altă jucătoare de tenis a ieșit din clasament | Antena 1
Simona Halep nu mai e pe locul 3 în clasamentul WTA. Cine a "detronat-o" și ce altă jucătoare de tenis a ieșit din clasament | Antena 1

World No 1 Ashleigh Barty beats Carla Suarez Navarro on rain-delayed day  two at Wimbledon
World No 1 Ashleigh Barty beats Carla Suarez Navarro on rain-delayed day two at Wimbledon