Teren tenis Fălticeni-închiriere - Contact:0748480470 | Facebook

Tenis: Fălticeneanul David Arcip a fost anunțat în componența lotului  național Under13 - FĂLTICENI ONLINE
Tenis: Fălticeneanul David Arcip a fost anunțat în componența lotului național Under13 - FĂLTICENI ONLINE

La Fălticeni a fost inaugurat un nou teren de sport multifuncțional cu  gazon sintetic și nocturnă
La Fălticeni a fost inaugurat un nou teren de sport multifuncțional cu gazon sintetic și nocturnă

Fălticeniul va avea din această vară teren de tenis pe zgură - YouTube

Teren sintetic multisport (fotbal+tenis) cu gazon artificial - Falticeni,  jud Suceava - GazonSportiv.ro
Teren sintetic multisport (fotbal+tenis) cu gazon artificial - Falticeni, jud Suceava - GazonSportiv.ro

Un nou teren de tenis cu zgura Conipur Pro Clay in Romania!

Turneul de tenis Gold Fălticeni: David Onisei este câștigătorul categoriei  portocalii
Turneul de tenis Gold Fălticeni: David Onisei este câștigătorul categoriei portocalii

Sport local: Cupa „Nada Florilor” la tenis de câmp şi-a desemnat  câştigătorii » Monitorul de Suceva - vineri, 20 iulie 2018
Sport local: Cupa „Nada Florilor” la tenis de câmp şi-a desemnat câştigătorii » Monitorul de Suceva - vineri, 20 iulie 2018

Tenismenii de la ACS Nada Florilor, pe podium la turneele din Piatra Neamț  și Suceava
Tenismenii de la ACS Nada Florilor, pe podium la turneele din Piatra Neamț și Suceava

scrisori de acreditare Lipițivă Buclă teren.tenis rosu Vă rugăm să  confirmați Numeric cocoş
scrisori de acreditare Lipițivă Buclă teren.tenis rosu Vă rugăm să confirmați Numeric cocoş

Municipiul Fălticeni, în elita turneelor de tenis pentru copii – Cotidianul  Crai nou
Municipiul Fălticeni, în elita turneelor de tenis pentru copii – Cotidianul Crai nou