fără fir Precizie Emoţie turneul de tenis de la brisbane 2018 sală de clasă sticlă perceptual

VIDEO Lidera mondială a câștigat WTA San Diego: S-a impus în decisiv cu 6-0  - HotNews.ro
VIDEO Lidera mondială a câștigat WTA San Diego: S-a impus în decisiv cu 6-0 - HotNews.ro

Simona Halep va juca tenis în 2022, deși a fost suspendată provizoriu  pentru dopaj. Turneul la care a confirmat prezența - Fanatik.ro
Simona Halep va juca tenis în 2022, deși a fost suspendată provizoriu pentru dopaj. Turneul la care a confirmat prezența - Fanatik.ro

Tenis: Alexander Zverev va reveni în decembrie în turnee demonstrative |  replicaonline.ro
Tenis: Alexander Zverev va reveni în decembrie în turnee demonstrative | replicaonline.ro

Djokovic - Fostul medic al lui Djokovici: Cum poate un tip super... |  PROFIT.ro
Djokovic - Fostul medic al lui Djokovici: Cum poate un tip super... | PROFIT.ro

Sporturi
Sporturi

Caroline Garcia a câștigat Turneul Campioanelor la tenis 2022

Simona Halep, calificare în optimi la Toronto. Adversară neașteptată în  următorul meci - Stirile Kanal D
Simona Halep, calificare în optimi la Toronto. Adversară neașteptată în următorul meci - Stirile Kanal D

Lista jucătoarelor calificate la Turneul Campioanelor 2018 | Digi24

Sorana Cîrstea debutează în noul an la Turneul WTA de la Brisbane

Reacția Anei Bogdan face înconjurul lumii. Ce a spus de Yastremska și  Ucraina după meciul incredibil de marți - Eurosport
Reacția Anei Bogdan face înconjurul lumii. Ce a spus de Yastremska și Ucraina după meciul incredibil de marți - Eurosport

Nick Kyrgios și Ryan Harrison, în finala turneului ATP de la Brisbane

Elina Svitolina a câştigat turneul de la Brisbane, după victoria în faţa  Aliaksandrei Sasnovici
Elina Svitolina a câştigat turneul de la Brisbane, după victoria în faţa Aliaksandrei Sasnovici

Muguruza s-a retras de la Sydney. "Durerea a revenit"

Rezultate ale sportivelor românce în turneele de tenis de la Shenzhen și  Brisbane | Digi24
Rezultate ale sportivelor românce în turneele de tenis de la Shenzhen și Brisbane | Digi24

Tenis: Ons Jabeur va participa pentru prima oară la un turneu WTA în  Tunisia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ons Jabeur va participa pentru prima oară la un turneu WTA în Tunisia | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Brisbane International 2019: Mihaela Buzărnescu a fost învinsă  categoric în primul tur. | Arhivă TENISite
WTA Brisbane International 2019: Mihaela Buzărnescu a fost învinsă categoric în primul tur. | Arhivă TENISite

Simona Halep: Nu am așteptări mari la Brisbane, nu am mai jucat un meci  oficial de două luni | Digi24
Simona Halep: Nu am așteptări mari la Brisbane, nu am mai jucat un meci oficial de două luni | Digi24

Turneul Campioanelor: Finala se va juca între Elina Svitolina şi Sloane  Stephens
Turneul Campioanelor: Finala se va juca între Elina Svitolina şi Sloane Stephens

Sorana Cîrstea, în turul doi la turneul WTA de la Madrid

Care este finala turneului de tenis de la Adelaide

ATP Brisbane: Andy Murray s-a retras din turneu, din cauza problemelor de  la şold - HotNews.ro
ATP Brisbane: Andy Murray s-a retras din turneu, din cauza problemelor de la şold - HotNews.ro

ATP World Tour 2018 – Wikipedie

Irina Begu o va întâlni pe Daria Kasatkina în primul tur la Brisbane, pe 1  ianuarie
Irina Begu o va întâlni pe Daria Kasatkina în primul tur la Brisbane, pe 1 ianuarie

Foto | Noul calendar WTA pe anul 2019 a fost publicat

Tenis: Austriacul Dominic Thiem, eliminat în optimi, la Metz (ATP) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Austriacul Dominic Thiem, eliminat în optimi, la Metz (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rafael Nadal s-a retras din turneul de la Brisbane

Turneul Campioanelor, lupta pentru supremație în tenis. Jucătoarele, în  ținute sofisticate, pe covorul roșu | adevarul.ro
Turneul Campioanelor, lupta pentru supremație în tenis. Jucătoarele, în ținute sofisticate, pe covorul roșu | adevarul.ro

Caroline Garcia - Daria Kasatkina, 4-6, 6-1, 7-6 (5). Franțuzoaica merge în  semifinale la Turneul Campioanelor
Caroline Garcia - Daria Kasatkina, 4-6, 6-1, 7-6 (5). Franțuzoaica merge în semifinale la Turneul Campioanelor