veni peste Curcan Declaraţie ultimile stiri tenis toronto Castigat Repede Hassy

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe  americanca Cori Gauff | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe americanca Cori Gauff | Digi24

La doar 48 de ore trecute de la finala din Toronto, Simona Halep a câștigat  cu stoicism primul meci la Cincinnati | Sport.ro
La doar 48 de ore trecute de la finala din Toronto, Simona Halep a câștigat cu stoicism primul meci la Cincinnati | Sport.ro

EXCLUSIV | „A luptat ca soldații din Vietnam”. Dezvăluiri făcute de Stere  Halep despre orele de vis trăite de Simona la Toronto - Playsport
EXCLUSIV | „A luptat ca soldații din Vietnam”. Dezvăluiri făcute de Stere Halep despre orele de vis trăite de Simona la Toronto - Playsport

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco  Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro

wta toronto - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep revine în Top 10 mondial dacă se califică diseară în finală la  Toronto – Tenis, tenis, tenis
Simona Halep revine în Top 10 mondial dacă se califică diseară în finală la Toronto – Tenis, tenis, tenis

Tenis: Simona Halep a învins-o pe Jil Teichmann şi e în sferturi la Toronto  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a învins-o pe Jil Teichmann şi e în sferturi la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, reacție la rece după victoria de la Toronto. Ce a transmis  jucătoarea de tenis: „Să câștig aici este un pas mare” | Antena 1
Simona Halep, reacție la rece după victoria de la Toronto. Ce a transmis jucătoarea de tenis: „Să câștig aici este un pas mare” | Antena 1

Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă!  Românca s-a calificat în finala de la Toronto
Video | Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Victorie formidabilă! Românca s-a calificat în finala de la Toronto

Atât de bună încât a umilit-o! Ce a putut să-i facă Jessica Pegula Simonei  Halep, în primul set al semifinalei de la Toronto | Sport.ro
Atât de bună încât a umilit-o! Ce a putut să-i facă Jessica Pegula Simonei Halep, în primul set al semifinalei de la Toronto | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto după „un meci  dur, incredibil” | Digi24
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto după „un meci dur, incredibil” | Digi24

Stiri despre Simona Halep WTA Toronto 2022 | Sport.ro

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Serena Williams a debutat cu o victorie la Toronto (WTA), Venus  Williams a pierdut | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Serena Williams a debutat cu o victorie la Toronto (WTA), Venus Williams a pierdut | AGERPRES • Actualizează lumea.

TRM - Jucătoarea română de tenis, Simona Halep, a devenit campioană la  Toronto (VIDEO)
TRM - Jucătoarea română de tenis, Simona Halep, a devenit campioană la Toronto (VIDEO)

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va  câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport
Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi al turneului de la Toronto

Adversara Simonei Halep din sferturile WTA Toronto - A petrecut șase ore pe  teren în ultimele două tururi - HotNews.ro
Adversara Simonei Halep din sferturile WTA Toronto - A petrecut șase ore pe teren în ultimele două tururi - HotNews.ro